Weininger Andor a Bauhaustól New Yorkig. Művek Körner András és a Janus Pannonius Múzeum gyűjteményéből. Szerk.: Szeredi Merse Pál. Bp.-Pécs, 2019., Virág Judit - Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötés.
Don Péter, Lovas Dániel, Pogány Gábor: Új magyar szignótár. Aukciós magyar festők és grafikusok válogatott aláírásai és kézjegyei. Műgyűjtők Kézikönyve. Bp., 2010, Panton. 159 p.KIadói papírkötés
N.Czike Ferenc: Az aquarell festészetről. Kézikönyv műkedvelők és a tanuló ifjúság számára. Bp., 1897., Neumayer Ede. Kiadói festett, illusztrált Gottermayer-féle egészvászon kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, kissé laza fűzéssel.
Brassai Ludwig Múzeum Budapest - Kortárs Művészeti Múzeum 2000. december 7. - 2001. január 21. Budapest, 2000, k.n.. 64 p. Fekete-fehér képekkel, Brassai műveivel gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
K. Peák Ildikó, Shah Gabriella: Mihályfi-gyűjtemény. Mihályfi collection. Salgótarján, 2014, Dornyay Béla Múzeum. 304 p. Magyar és angol nyelven. Színes és fekete fehér képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Bortnyik Sándor, Galimberti Sándor, Kádár Béla, Márffy Ödön, Nemes Lampérth József, Rippl-Rónai József, Scheiber Hugó, Uitz Béla műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
Bukta Imre kiállítása. A művész, Bukta Imre (1952-) által aláírt! Bp., 1998, BTM. Bukta Imre műveivel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
Bukta Imre festőművész kiállítása a megyei könyvtárban 1989. január 16-február10-ig. H.n, 1989, k.n.. 6 sztl. oldal. Bukta Imre műveivel illusztrált, ritka kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.