Molnár Dénes: Csíki vártemplomok. Erdély Album. [Marosvásárhely, 1993.], Impress, 2 p.+15 t. 15+2 illusztráció (2 a borító 1-1 oldalán.) Kiadói papírmappában. Számozott (78./1000), a művész által aláírt példány.
1958 Műterem I. évf. 2-12. Szerk.: Aradi Nóra, Bortnyik Sándor, Domanovszky György, Farkas Zoltán, Murányi-Kovács Endre, Pogány Ö. Gábor. Néhol kopott, néhol foltos, illetve kissé szakadozott borítókkal.
D. Udvary Ildikó (szerk.): Káosz és rend. H. n., 2017, Magyar Alkotóművészek Orsz. E. 397 p. Többek közt Aknay János, ef Zámbó István, Matzon Ákos műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
Markója Csilla: Egy másik Mednyánszky. Bp., 2008, Meridián. 404 p. Színes és fekete-fehér képekkel, Mednyánszky László műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
1975 Művészet, a Magyar Képzőművészek Szövetségének folyóirata, XVI. évf. 3. és 5. sz. Szerk.: Rideg Gábor. Benne: Lőrincz Ernő: Fülep Lajos munkásságának tudománytörténeti jelentősége 1-2. írással. Bp., 1975, Lapkiadó Vállalat, 52 p., 52 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Papírkötésben, az egyik szám borítója lejár. + Valamint Fülep Lajos írásainak bibliográfiája, fénymásolat, 4 p.
Csák Máté: Az építészet lényege. Bp., 2011, Körmendi. Egyetlen kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, a címlapon tollrajzzal.
Hann Ferenc: Paulovics László.
A művész, Paulovics László (1937-) erdélyi magyar grafikus, festő, díszlettervező által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Kántor Lajos és Kocsis István írásaival. Szentendre, 2008., Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága-Ferenczy Múzeum. Paulovics László műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés,