Books: Architecture, Art

Number of items: 321

Leena Luostarinen. Helsinki 1988. Art exhibition hall. 96p. DEDIKÁLT katalógus
16653.

5 000 HUF
16654.

4 800 HUF
12,97
14,12
16655.

4 800 HUF
12,97
14,12
P. Szabó Ernő: Férfi, esőben. Válogatott művészeti írások. Bp., 2014, Press Xpress, 399 p. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
16656.

4 200 HUF
11,35
12,35
1909 Tavaszi kiállítás. Országos Képzőművészeti Társulat. Bp., 1909, Singer és Wolfner. Benne fekete-fehér fotókkal, rajta Komáromi Kacz Endre, Deák Ebner Lajos, Jendrassik Jenő, Edvi Illés Aladár, Neogrády Antal, Mednyánszky László, Benczur Gyula és mások. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé sérült borítóval.
16657.

5 000 HUF
Bodnár János - Kincses Károly: André Kertész ismeretlen fotográfiái. Képek és tárgyak a Washington Square-i lakásból. / In the New York Apartment of André Kertész. (Kiállítási katalógus). Bp., 2001, Magyar Fotográfiai Múzeum - Francia Intézet, 36 p. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16658.

5 000 HUF
Mattyasovszky-Zsolnay Miklósné Gosztonyi Erzsébet: Az elfeledett Zsolnayak. A szerző által DEDIKÁLT példány. [Pécs, 2002.], Pro Pannonia. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal.
16659.

4 000 HUF
Wilhelm Fraenger: Hieronymus Bosch. Ford: Dávid Gábor Csaba. Lutz Braun felvételeivel és Patrik Reuterswärd utószavával. Bp, 1982., Corvina, 485 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, 30x24x5 cm
16660.

5 000 HUF
11
The Early Stones. Legendary Photographs of a Band in the Making 1963-1973. Photographs by Michael Cooper. Foreword and Commentary by Keith Richards. Text by Terry Southern. Originated and Compiled by Perry Richardson. New York,1992,Hyperion. Angol nyelven. Rendkívül izgalmas, fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16661.

2 600 HUF
7,03
7,65
16662.

5 000 HUF
Kotsis Iván: Tervgyűjtemény. A M. Kir. József-Nádor Műegyetem építészhallgatónak az I. számú épülettervezési tanszéken készült munkálataiból. Közreadja: - -. Bp., 1944., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 227+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában.
16663.

4 000 HUF
Daniela del Pesco: LArchitettura del Seicento. Storia dellarte in Italia. Torino, 1998., UTET. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16664.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF