Number of items: 216
2723291
11214
426
Other collectibles
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m: 8 cm
1 800 HUF
2723810
11215
426
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas akt szobor, jelzett, hibátlan, m: 25cm
10 000 HUF
2722099
11216
426
Other collectibles
Zsolnay hat személyes, étkészlet. Matricás, jelzett, egyik kis tányér törött.
12 000 HUF
2722535
11217
426
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas bika, jelzett, sérült, 23×14 cm
8 000 HUF
2723221
11218
426
Other collectibles
Zsolnay porcelán elefánt, ökörvér mázas, jelzett, apró kopásokkal, 8,5x7 cm
8 000 HUF
2723281
11219
426
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas, vaddisznós névjegytartó, jelzett, 1930 körül, ragasztott, restaurált!, 12x16cm
6 000 HUF
2723285
11220
426
Other collectibles
Zsolnay ökörvér mázas akt kagylóval, jelzett, restaurált, ragasztott, sérült, m: 15cm
5 000 HUF
2718453
11221
426
Other collectibles
Zsolnay Török János terv: Szőlős nő. Fehér máza porcelán, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
8 000 HUF
2718788
11222
426
Other collectibles
Zsolnay porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16×8×10 cm
8 000 HUF
2704692
11223
426
Other collectibles
Zsolnay teás csésze geometrikus art deco mintákkal. Kézzel festett, belül aranyozott, minimális kopással
9 000 HUF
2539748
11224
426
4400
Other collectibles
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 26 cm
4 400 HUF
2719645
11225
426
Other collectibles
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m