Number of items: 216
2715559
11202
426
Other collectibles
Herendi Bakos Éva bonbonier, kézzel festett porcelán, jelzett: Bakos Éva, halványan masszába nyomott Herend. kopásnyomokkal, 8x10 cm
5 000 HUF
2678074
11203
426
Other collectibles
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással a rózsán d: 6 cm
6 000 HUF
2716712
11204
426
Other collectibles
Herendi ETON mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm
3 000 HUF
2716715
11205
426
Other collectibles
Herendi Viktória mintás tál, jelzett, füle restaurált, 31x17 cm
3 000 HUF
2716717
11206
426
Other collectibles
Herendi Apponyi mintás csengő, nyelv nélkül, hibátlan, m: 9 cm
2 000 HUF
2716718
11207
426
Other collectibles
Herendi rózsa, minimális mázlepattanás, jelzett, 7,5x8 cm
2 800 HUF
2638151
11208
426
Other collectibles
Herendi Color Apponyi 1942 mintás gyufatartó, kopott, jelzett, m: 5,5cm
2 600 HUF
2713233
11209
426
Other collectibles
Herendi Apponyi mintás leveles tálka. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, 15×9 cm.
3 600 HUF
2713101
11210
426
Other collectibles
Herendi virágokkal és citrommal díszített bonbonier, jelzett, hibátlan 13x10x8 cm
3 000 HUF
2722532
11211
426
Other collectibles
Herendi porcelán leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 15×9 cm
1 800 HUF
2720494
11212
426
Other collectibles
Herendi fedeles tégely. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 6,5 cm
3 000 HUF
2718458
11213
426
2200
Other collectibles
Óherendi, Herendi porcelán virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 8 cm
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m