Number of items: 216

Augarten virágos bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15 cm
11382.

5 000 HUF
Nagy méretű talpas kínálótál, porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m:20,5cm, d:38x29cm
11383.

6 000 HUF
10
Halas fogvájó tartó, fajansz, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, h: 15 cm
11384.

3 000 HUF
Fischer Emil porcelán tányér, jelzett, kopott d: 24 cm
11385.

3 000 HUF
Ludak, porcelán, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 11 cm
11386.

2 000 HUF
Német népi porcelán tányér, kopott, jelzett, d: 24 cm. Közepében felirat: Und wer des Lebens Unverstand. Mit Wehmut will geniessen Der lehne sich an eine Wand. Und strample mit den Füssen. / Aki mélabúsan akarja élvezni az élet bolondságát, az támaszkodjon a falnak, és rugdossa a lábát.
11387.

Német népi porcelán tányér, kopott, jelzett, d: 24 cm. Közepében felirat: "Und wer des Lebens Unverstand. Mit Wehmut will geniessen Der lehne sich an eine Wand. Und strample mit den Füssen." / Aki mélabúsan akarja élvezni az élet bolondságát, az támaszkodjon a falnak, és rugdossa a lábát.

4 000 HUF
3 darabos japán teás szett. Porcelán, cukortartó sérült. Kopott, jelzett.
11388.

4 000 HUF
Historizáló porcelán kancsó, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 22 cm
11389.

6 000 HUF
Francia kézzel festett libamájas tálca, jelzett, kopásnyomokkal, 28x15 cm
11390.

5 000 HUF
Cseh dísz urnaváza, kopott, jelzett, m: 33 cm
11391.

6 000 HUF
11392.

1 000 HUF
Hamis herendi jelzéssel, porcelán bonbonier, kopott, d: 10 cm
11393.

1 000 HUF
23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF