Number of items: 216
2715555
11250
426
Other collectibles
Hollógázi Garden mintás kacsa, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, 8,5cm
7 000 HUF
2715553
11251
426
Other collectibles
Hollógázi Garden mintás rozmár, kézzel festett porcelán, jelzett, pici mázhibával, 8x8cm
7 000 HUF
2722493
11252
426
Other collectibles
Hollóházi porcelán Csárdáskirálynő, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 31 cm
7 000 HUF
2722508
11253
426
Other collectibles
Hollóházi porcelán virágmintás karmos váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
2 600 HUF
2722506
11254
426
Other collectibles
Hollóházi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
1 400 HUF
2722501
11255
426
Other collectibles
Hollóházi porcelán lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
5 000 HUF
2701376
11256
426
Other collectibles
Retró kotyogós kávéfőző Hollóházi szedermintás porcelán kiöntővel, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 23 cm
2 000 HUF
2719423
11257
426
Other collectibles
Hollóházi retro virágos porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 21 cm
2 000 HUF
2718222
11258
426
Other collectibles
Hollóházi Borostyán feliratos teás bögre, aljjal. Kopott
2 000 HUF
2721877
11259
426
Other collectibles
Hollóházi virágmintás váza. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 35 cm
3 000 HUF
2719686
11260
426
Other collectibles
Hollóházi porcelán márványmintás, irizáló porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20 cm
2 800 HUF
2719697
11261
426
Other collectibles
Hollóházi porcelán akt, jelzett, mázhibákkal, m: 13 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m