Books: Architecture, Art

Number of items: 351

Kishonthy Zsolt-Murádin Jenő: Nagy Oszkár. (1893-1965.) Nagybánya könyvek 2. Bp.-Miskolc,2008,MissionArt Galéria. Második kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16644.

2 400 HUF
1963 Derkovits Gyula: 1514. Bálint György előszavával. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. 12 fametszet-reprodukció kiadói sérült mappában, intézményi bélyegzővel, 34x49 cm
16645.

4 000 HUF
16646.

3 600 HUF
9,73
10,59
Művészek és műtermek. Tanulmánykötet és katalógus a Budapest, a művészek városa c. kiállításhoz. Szerk.: Hadik András, Radványi Orsolya. Bp., 2002., Ernst Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16647.

3 000 HUF
William Hogarths Zeichnungen. Nach den Originalen in Stahl gestochen. Mit 1 Portrait u. 91 Tafeln. Mit der vollständigen Erklärung derselben v. G.C. Lichtenberg. Stuttgart, 1882. Rieger., 603p. Rengeteg acélmetszetű táblával. Aranyozott egészvászon kötésben
16648.

William Hogarth's Zeichnungen. Nach den Originalen in Stahl gestochen. Mit 1 Portrait u. 91 Tafeln. Mit der vollständigen Erklärung derselben v. G.C. Lichtenberg. Stuttgart, 1882. Rieger., 603p. Rengeteg acélmetszetű táblával. Aranyozott egészvászon kötésben

4 000 HUF
Tar Zoltán grafikái. Debrecen, 1982. (Alföldi Ny. ) 31 sztl. Az album 26 egészoldalas rajzot tartalmaz. DEDIKÁLT példány! Kiadói, rajzos papírborítóban. Szép állapotban.
16649.

4 000 HUF
From the book of genesis. Paintings by Erzsébet Udvardi. Veszprém, é.n., Pannon Nyomda. 6 db ofszet nyomat 6 külön lapon, kiadói papírmappában, borítón néhány folttal. Lapméret: 55x42 cm
16650.

4 000 HUF
16651.

3 000 HUF
16652.

2 800 HUF
7,57
8,24
Hauser, Alois: Styl-Lehre der Architektonischen Formen des 1 Alterthums 2 Mittelalter, 3. Rennaisance 3 kötet. Festett egészvászon kötésben, jó állapotban. / In full linen binding, in good condition.
16653.

3 800 HUF
10,27
11,18
Lossonczy Tamás: 1956. Sümegi György útószavával. Bp.,1995, Új Művészet Kiadó, 4 p.+17 t.+3 p. Számozott (79./100), a művész által aláírt példány. Lossonczy Tamás (1904-2009) grafikáinak reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, a címlap utáni első oldal fordítva van bekötve.
16654.

3 200 HUF
8,65
9,41
Craft. Craft & Design. Irány, utak a kortárs magyar iparművészetben. 2008-2009. Szerk.: Urbán Ágnes. (Bp.,2010.), Magyar Képzőművészek és Iparművészek Szövetsége. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 750 példányban.
16655.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF