Az 1956-os forradalomra emlékezünk. Magyar Festők Társasága. I. Szekszárdi Festészeti Triennálé. Áramlatok. Szekszárd, 1996, Magyar Festők Társasága. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
Vegyes különlenyomat tétel, Sümegi György munkáiból, 8 db:
Göböl Gáspár (1745-1818), a művészetpártoló (1994, Művészettörténeti Értesítő);
In Memoriam Cennerné Wilhelmb Gizella (1921-1995.) (1994, Művészettörténeti Értesítő);
Szilárdy Károly (1795-1871) litográfia arcképcsarnoka. (1983, Művészettörténeti Értesítő);
Sümegi György: Fehéren feketén. (Korporációs és grafikai vázlat.) (2000, Maradandóság és változás - Művészettörténeti Konferencia.);
Oltványi Imre, mint gyűjteményalapító és műgyűjtő. (Ars Hungarica 1994/1.);
"Az etnográfus mindenütt talál tanulmányozni valót." (Györffy György levelei Lükő Gábornak, 1931-33.) (2002, Hermann Ottó Múzeum évkönyve.);
Sümegi György: Adalékok Prokop Péter életművéhez. (2011., Magyar Egyháztörténeti Vázlatok.);
Fotók a Történeti Levéltárban.;
Vegyes nyomtatvány tétel, művészeti és történeti témában,5 db:
Belvedere Műkereskedelmi és Művészeti folyóirat II/1990/3.;
1996 Új Művészet VII. évf. 10. sz.;
Gyűjtők. 2001/3-4.
Sinkó Katalin: Árpád versus Saint István. Angol nyelven. Különlenyomat.;
Vadas Ferenc: Az Eötvös utcai épület története I. Különlenyomat;
Nagy András: Rácz Jenő festőművész. Janus Pannonius Múzeum. Pécs, 2012, Baranya Megyei Múzeumok Igazgatósága, 88 p. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Szüts Miklós: Akvarellek / Watercolors. 2009-2013. Bp., 2013, Magvető. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző, Szüts Miklós (1945- ) festőművész által Kósáné Kovács Magda (1940-2020) politikus, volt országgyűlési- és európai parlamenti képviselő, munkaügyi miniszter részére DEDIKÁLT példány.
Nemzetközi "mail art" kiállítás Budapest 1984. International "mail art" exhibiton Budapest 1984. Kiállítási katalógus. Bp., 1984, Fiatal Művészek Klubja. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. Számozott (941./1000) példány.