Books: Architecture, Art

Number of items: 351

Csernus Tibor kiállítás. Bp., 2003, Blitz Galéria. Színes reprodukciókkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés.
16704.

1 000 HUF
A Petőfi kör vitái hiteles jegyzőkönyvek alapján VII. Iparművészvita - Orvosvita. Bp., 1994., 1956-os Intézet. Kiadói papírkötés.
16705.

800 HUF
Művészet és szórakozás. Művészeti együttesek tanácsadója. Bp., 1954, Művelt Nép. Kiadói papírkötés.
16706.

900 HUF
2,43
2,65
Az 1956-os forradalomra emlékezünk. Magyar Festők Társasága. I. Szekszárdi Festészeti Triennálé. Áramlatok. Szekszárd, 1996, Magyar Festők Társasága. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
16707.

1 400 HUF
Vegyes különlenyomat tétel, Sümegi György munkáiból, 8 db:  Göböl Gáspár (1745-1818), a művészetpártoló (1994, Művészettörténeti Értesítő);  In Memoriam Cennerné Wilhelmb Gizella (1921-1995.) (1994, Művészettörténeti Értesítő);  Szilárdy Károly (1795-1871) litográfia arcképcsarnoka. (1983, Művészettörténeti Értesítő);  Sümegi György: Fehéren feketén. (Korporációs és grafikai vázlat.) (2000, Maradandóság és változás - Művészettörténeti Konferencia.);  Oltványi Imre, mint gyűjteményalapító és műgyűjtő. (Ars Hungarica 1994/1.);  Az etnográfus mindenütt talál tanulmányozni valót. (Györffy György levelei Lükő Gábornak, 1931-33.) (2002, Hermann Ottó Múzeum évkönyve.);  Sümegi György: Adalékok Prokop Péter életművéhez. (2011., Magyar Egyháztörténeti Vázlatok.); Fotók a Történeti Levéltárban.;
16708.

Vegyes különlenyomat tétel, Sümegi György munkáiból, 8 db: Göböl Gáspár (1745-1818), a művészetpártoló (1994, Művészettörténeti Értesítő); In Memoriam Cennerné Wilhelmb Gizella (1921-1995.) (1994, Művészettörténeti Értesítő); Szilárdy Károly (1795-1871) litográfia arcképcsarnoka. (1983, Művészettörténeti Értesítő); Sümegi György: Fehéren feketén. (Korporációs és grafikai vázlat.) (2000, Maradandóság és változás - Művészettörténeti Konferencia.); Oltványi Imre, mint gyűjteményalapító és műgyűjtő. (Ars Hungarica 1994/1.); "Az etnográfus mindenütt talál tanulmányozni valót." (Györffy György levelei Lükő Gábornak, 1931-33.) (2002, Hermann Ottó Múzeum évkönyve.); Sümegi György: Adalékok Prokop Péter életművéhez. (2011., Magyar Egyháztörténeti Vázlatok.); Fotók a Történeti Levéltárban.;

1 200 HUF
Vegyes nyomtatvány tétel, művészeti és történeti témában,5 db:  Belvedere Műkereskedelmi és Művészeti folyóirat II/1990/3.;  1996 Új Művészet VII. évf. 10. sz.;  Gyűjtők. 2001/3-4.  Sinkó Katalin: Árpád versus Saint István. Angol nyelven. Különlenyomat.; Vadas Ferenc: Az Eötvös utcai épület története I. Különlenyomat;
16709.

800 HUF
Gervai András: A tanúk. Film-történelem. h.n, 2004, Saxum. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány!
16710.

1 000 HUF
Urbán Tibor: Drankák (Bábuzás II.) Aláírt példány! Bp., 2003, Vigadó Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés + A művész által aláírt meghívóval
16711.

2 400 HUF
Nagy András: Rácz Jenő festőművész. Janus Pannonius Múzeum. Pécs, 2012, Baranya Megyei Múzeumok Igazgatósága, 88 p. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16712.

1 200 HUF
16713.

4 600 HUF
12,43
13,53
Nemzetközi mail art kiállítás Budapest 1984. International mail art exhibiton Budapest 1984. Kiállítási katalógus. Bp., 1984, Fiatal Művészek Klubja. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. Számozott (941./1000) példány.
16714.

Nemzetközi "mail art" kiállítás Budapest 1984. International "mail art" exhibiton Budapest 1984. Kiállítási katalógus. Bp., 1984, Fiatal Művészek Klubja. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. Számozott (941./1000) példány.

1 800 HUF
Kováts Albert: Emlékkiállítás. Írások a képzőművészetről. Bp.,[2010],Faur Zsófi - Ráday Galéria. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16715.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF