Books: Architecture, Art

Number of items: 351

Németh Júlia: Kolozsvár - Mű-Hely-Szín. Erdélyi Művészet könyvek. A szerző, Németh Júlia (1948- ) erdélyi magyar újságíró, néprajzkutató, műkritikus által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Székelyudvarhely, 2008, Litera - Veres. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés
16584.

4 000 HUF
16585.

6 000 HUF
Banner Zoltán: Mohy Sándor. A szerző, Banner Zoltán (1932-) művészeti író által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Bukarest, 1982, Kriterion. A művész munkáinak fekete-fehér és színes reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban
16586.

3 000 HUF
Divis, Jan, Markenzeichen auf Silber. [Ezüst fémjelek]. Prága, 1978, Artia. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16587.

5 000 HUF
Urbányi János: A reklám kézikönyve. Kereskedelmi Szakoktatás Könyvtára 5. Bp., (1930), Kereskedelmi Szakiskolai Tanárok Országos Egyesülete (Biró Miklós-ny.),184+(8) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Átkötött egészvászon-kötésben, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, kissé sérült, kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal, régi intézményi bélyegzővel.
16588.

5 000 HUF
16589.

8 000 HUF
Bibliotheca Corviniana. Összeáll.: Csapodi Csaba, Csapodiné Gárdonyi Klára, Szántó Tibor. Bp., 1967, Magyar Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. Ajándékozási sorokkal Liska Dénes (1927-2012) író, dramaturg, a Szabó család atyja névjegykártyáján.
16590.

8 000 HUF
Katona Anikó (szerk.): Art deco Budapest. Posters, lifestyle and the city (1925-1938).Bp., 2022, Szépművészeti Múzeum - Magyar Nemzeti Galéria. Angol nyelven 320 p. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, zsugorfóliában. / In English languague
16591.

6 500 HUF
17,57
19,12
Kolozsváry Marianna: Bálint Endre. (1914-1986.) A nyolcadik templom. Bp., (2014), Magyar Nemzeti Galéria. 347 p. Gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban, kissé szakadt zsugorfóliában.
16592.

5 500 HUF
14,86
16,18
16593.

5 500 HUF
14,86
16,18
Nagy Vera: A hódmezővásárhelyi majolikatelep. Múzeumi Műhely 7. Hódmezővásárhely, 2012, Tornyai János Múzeum és Közművelődési Központ. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16594.

6 000 HUF
16595.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF