Books: Architecture, Art

Number of items: 351

Frank János: Szabó Vladimir. Bp., 1976, Corvina, 8 p.+12 t (ofszet reprodukciók). Magyar, angol, francia, és német nyelven. Kiadói papír mappa, hiánytalanul, a mappán apró szakadással, de alapvetően jó állapotban.
16656.

3 000 HUF
Németh Lajos: Kondor Béla. Tizenhét rézkarc. A bevezető tanulmányt Németh Lajos írta. Bp.,1980, Corvina, 10 p.+17 t.. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
16657.

3 000 HUF
Rolf Günter Renner: Edward Hopper 1882-1967. Transformation of the Real. Köln,1990,Benedikt Taschen. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16658.

2 000 HUF
17
Dürertől Dalíig. A Szépművészeti Múzeum legszebb rajzai. Szerk.: Gerszi Teréz. Bp., é.n., Karinthy Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16659.

2 000 HUF
Perényi Imre: A városépítés története. Városépítéstan I. rész. Bp., 1961, Tankönyvkiadó, 333+(3) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel. Megjelent 1600 példányban.
16660.

2 800 HUF
7,57
8,24
Bódy Gábor. 1946-1985. Életműbemutató. Szerk.: Beke László, Peternák Miklós. Bp.,1987, Műcsarnok-Művelődési Minésztérium Filmfőigazgatóság. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16661.

2 000 HUF
Szántó Piroska: Forradalmi Szvit 1956 október-december. A művész, Szántó Piroska (1913-1998) Kossuth-díjas festő, grafikus által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Bp., é.n., Corvina. Kiadói félvászon papírkötés, papír védőborítóban, 3 lap kijár, több grafika lapja hiányzik (7,8,9,10,18,28,31), benne aláhúzásokkal, bejelölésekkel és jegyzetekkel, megviselt állapotban. Számozott (130./150) példány.
16662.

1 800 HUF
Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. [Bp. 1905.] Hornyánszky-ny., 140 p. + 6 (színes, kartonra ragasztott műmellékletek, a képek előtt feliratos hártyapapírral) t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Benne Csók István, Fényes Adolf, Ferenczy Károly, Kernstock Károly, Mednyánszky László, Vaszary János, Magyar-Mannheimer Gusztáv és mások. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, szecessziós Gottermayer-kötés, a borítón kopásnyomokkal, 4 tábla hiányzik, 1 tábláról hiányzik a melléklet, a többi tábláról lejár a melléklet, hiányzó hártyapapírokkal.
16663.

2 000 HUF
Leszih Andor: A modern iparművészet. 24p. Fűzve, kiadói borítóval
16664.

1 200 HUF
1911 Esposizione Interzionale di belle arti Roma. Ungheria. 248 p + kép táblák Kiadói papírkötésben ázott
16665.

1 400 HUF
Kusztos Endre. Műterem. A művész, Kusztos Endre (1925-2015) erdélyi magyar festő és grafikus által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Csíkszereda, 2000, Pallas-Akadémia. Magyar és angol nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
16666.

3 000 HUF
Szabó László: Kortársunk a grafika. Nyomatok, emblémák, tervek. Debrecen, 1992., Piremon. Gazdag fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16667.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF