Az Alföld a XXI. század küszöbén. II. Alföld Kongresszus. 1998. november 12-13, Békéscsaba. Szerk.: Baukó Tamás. Békéscsaba, 1999, Nagyalföld Alapítvány. Papírkötésben, szép állapotban.
Tóth Vilmos-Zsigmond János: A Farkasréti temető I-III. köt. Budapesti Negyed XI. évf. 2-3-4. Bp., 2003., Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötések, eredeti fólia csomagolásban
Várady József: Dunamellék református templomai. 2. rész. A Vértesaljai Egyházmegye. Sajószentpéter, 1994, a Borsodi Református Egyházmegye kiadása. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.
Perczel Olivér: Ipar és kereskedelem Erzsébetvárosban. A városegyesítéstől az I. világháború időszakáig. Bp., 2014., Erzsébetvárosi Önkormányzat. Kiadói papírkötésben.
Gunther Plüschow: Vitorlások a csodák országába. Fordította: Z. Tábori Piroska. A világ körül. Útirajzok-Útikalandok. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval.
Horváth J. András (szerk.): Fővárosi magántörténelem. Budapesti Negyed XVIII. évf. 68. sz. Bp., 2010, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés, jó állapotban