Books: Travelling, Local History Number of items: 208
2631598
15096
423
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Mihai Iancu- Dem. Popescu: Romania. Ghid atlas turistic. hn., 1971., Editura Stadion. Kiadói papírkötés, kis szakadással, folttal.
1 000 HUF
2637692
15097
423
Other collectibles
Művészeti hetek Kolozsvár 1942 május 9-június 6. Budapest, 1942, Országos Irodalmi és Művészeti Tanács. 164 p. + 12 t. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal, többek közt Barabás Miklós, Fadrusz János, Hollósy Simon, Thorma János műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói félvászon kötés. + Kolozsvári Művészeti Hetek 1942 május 9-június 6. 7 p. Programfüzet az egyes rendezvényekről.
2 800 HUF
2578071
15098
423
Other collectibles
1 400 HUF
2631602
15099
423
Other collectibles
Weimar. Hrsg. im Auftrag des Weimarer Verkehrsvereins durch seinen Vorsitzenden. Dr. W. F. Mueller, Obersbürgermeister. Weimar, én., Panses Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, benne szétszakadt, sérült térképpel.
1 000 HUF
2498302
15100
423
Other collectibles
1 400 HUF
2648565
15101
423
Other collectibles
Heathcote, Edvin: Budapest. London-Köln, 1997, Ellipsis-Könemann. Photographs by Keith Collie. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 400 HUF
2660624
15102
423
Other collectibles
Budapest Székesfőváros statisztikai zsebkönyve, 1939, szerkeszti Dr. Illyefalvi I. Lajos, Bpudapest Székesfőváros Statisztikai Hivatalának kiadása + Budapest 21 térkép utcanévjegyzék és idegenvezető címtár, kartonált papírkötésben, ragasztott gerinccel
1 600 HUF
2552736
15103
423
Other collectibles
Sztriha Kálmán: Kiskundorozsma története. Kiskundorozsma, 1990, Kiskundorozsmai Takarékszövetkezet. Az 1937-es hasonmás kiadása. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés.
5 000 HUF
2280857
15104
423
Other collectibles
4 000 HUF
2649253
15105
423
Other collectibles
1 800 HUF
2649259
15106
423
Other collectibles
1 800 HUF
2644378
15107
423
Other collectibles
Andrew Lees - Lynn Hollen Lees (szerk.): A Modern Metropolisz. Nyugat-európai és amerikai értelmezések, tervek és városfejlesztések századunkban. Budapesti Negyed II. évf. 4. sz. Bp., 1994, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés, jó állapotban
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035