Books: Travelling, Local History

Number of items: 208

Kovács Lajos-Molnár Villő: Jubiláló bányász muzsikusok és zenekarok Dorogon. 1889-2014. Dorog, 2014., Dorogi Német Nemzetiségi Kulturális Egyesület Bányász Zenekara. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés
15072.

1 600 HUF
Bárth János: A kalocsai szállások településrajza. Kalocsai Múzeumi Dolgozatok 1. Kalocsa, 1975, Kalocsa Város Tanácsa VB. Kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 3000 példányban.
15073.

2 200 HUF
5,95
6,47
15074.

4 000 HUF
Kolozsvári emlékírók 1603-1720. A bevezető tanulmányt írta és az időrendi áttekintést összeállította: Bálint József. A forrásokat válogatta és jegyzetekkel ellátta: Pataki József. Bukarest, 1990, Kriterion. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.
15075.

2 600 HUF
7,03
7,65
Németh Ferenc: A Fülep család Becskereken. Monográfia.Újvidék, 1997, Forum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 800 példányban.
15076.

4 000 HUF
Fejes Mihály: Az egri fürdők orvosi, s helyeirási tekintetben. Eger, 2003, Segít a Város Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kisebb ragasztónyomokkal, hátoldalán sérüléssel. Megjelent 400 példányban. Az 1839-ben megjelent könyv reprint kiadása.
15077.

Fejes Mihály: Az egri fürdők orvosi, 's helyeirási tekintetben. Eger, 2003, Segít a Város Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kisebb ragasztónyomokkal, hátoldalán sérüléssel. Megjelent 400 példányban. Az 1839-ben megjelent könyv reprint kiadása.

6 000 HUF
15078.

6 000 HUF
A székely művelődés évszázadai. Bp., 1988, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15079.

1 000 HUF
Szigethi Gyula Mihály: Székely-Udvarhelynek, a Nemes Székely Nemzet Anya-Városának leírása. Székelyudvarhely, 2001, Litera. 30p. Kiadói papírkötés.
15080.

1 000 HUF
Kovács Árpád: A székelyudvarhelyi Ferences templom. Székelyudvarhely, 2007, Litera-Veres. 46 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben.
15081.

900 HUF
2,43
2,65
Vásárhelyi Z. Emil: Művészetében élő Kolozsvár. Székelyudvarhely, 2004, Litera. 59 p. Kiadói papírkötés.
15082.

900 HUF
2,43
2,65
Szászi Júlia: A császárváros. Bécsből Bécsről. Bp., 2015., Kalligram. Harmadik, bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15083.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF