Kovács Lajos-Molnár Villő: Jubiláló bányász muzsikusok és zenekarok Dorogon. 1889-2014. Dorog, 2014., Dorogi Német Nemzetiségi Kulturális Egyesület Bányász Zenekara. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés
Szabó László: A jász etnikai csoport. (A jász etnikum és a jászsági műveltségi egység néprajza). Kandidátusi értekezés. Szolnok, 1979, (Szolnoki Nyomda), 183+(1) p. + XXIX t. + (1) p. Fekete-fehér ábrákkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 800 példányban.
Kolozsvári emlékírók 1603-1720. A bevezető tanulmányt írta és az időrendi áttekintést összeállította: Bálint József. A forrásokat válogatta és jegyzetekkel ellátta: Pataki József. Bukarest, 1990, Kriterion. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.
Fejes Mihály: Az egri fürdők orvosi, 's helyeirási tekintetben. Eger, 2003, Segít a Város Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kisebb ragasztónyomokkal, hátoldalán sérüléssel. Megjelent 400 példányban. Az 1839-ben megjelent könyv reprint kiadása.
Kovács Árpád: A székelyudvarhelyi Ferences templom. Székelyudvarhely, 2007, Litera-Veres. 46 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben.