Magyar városok. Szerk.: Szendy Károly. Bp., 1941, A Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatala (Városi és vármegyei szociográfiák 14.). Díszes aranyozott vászonkötésben, erősen sérült. széteső állapotban
Loránth László: Pesti képeskönyv. Bp., 1937, Pantheon. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, a képek alatt versekkel. Átkötött papírkötésben, illusztrált papírborítékban.
A Kegyes Tanítórendiek Budapesti Társházának és Főgimnáziumának építkezése. 36 képpel és rajzzal. Bp., 1918., "Pátria"-ny., 32 p. Egészoldalas és szövegközti fotókkal, valamint alaprajzokkal illusztrált. Különlenyomat. Ma: Piarista Központ és Gimnázium (1052 Budapest, Piarista utca 1.) Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal.
A reformkori Buda-Pest. Összeáll. és a bevezetőt írta: Faragó Éva. hn., 1995., Enciklopédia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1983, Helikon. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartontokban, térképmelléklet nélkül.
Molnár Gábor-Hegyi Margit: Négy hágó sziklavadonában. Bp.,1970,Szépirodalmi. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.