Books: Travelling, Local History

Number of items: 208

Czetter Ibolya-Czika László: Savariától Szombathelyig. Írta és szerk.: Czetter Ibolya. Czika László fotóival. Szombathely, 2010., LogoMotív Kreatív Műhely. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
15156.

1 000 HUF
Tanulmányok a kétszázötven éves Orosháza és vidéke történetéről. Szerk.: Hévízi Sándor, Szabó Ferenc. Az egyik szerző és szerkesztő, Szabó Ferenc által DEDIKÁLT példány. Békés Megyei Múzeumok Közleményei 19. Orosháza, 1995., Orosháza Város Önkormányzata-Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapokkal, az elülső borító a ragasztás mentén elvált.
15157.

1 000 HUF
15158.

2 000 HUF
Dercsényi Balázs, Koppány Tibor, Örsi Károly: Magyar kastélyok. Hegyi Gábor fotóival. Bp., 1990, Officina Nova. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15159.

1 200 HUF
Tarlós István: Vendégjárás Budapesten, dedikált, Éghajlat könyvkiadó 2008, kiadói kartonált kötésben.
15160.

1 400 HUF
15161.

2 400 HUF
Epress József, Wodicska György: Sebek. 1956 nyomai Budapest házfalain. Bp., 2006, TIT Kossuth Klub. 176 p. Kiadói kartonált papírkötés.
15162.

1 000 HUF
A Budapesti Nemzeti Bizottság jegyzőkönyvei 1945-1946. Szerk.: Gáspár Ferenc, Halasi László. Kállai Gyula. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai VII. Bp., 1975., Budapest Főváros Levéltára. Kiadói aranyozott nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15163.

700 HUF
1,89
2,06
Harlem on my mind. Cultural capital of Black America 1900-1968. Edited by Allon Schoener. New York,1968,Random House. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15164.

3 000 HUF
Budapest Enciklopédia. Bp., 1970, Corvina. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15165.

700 HUF
1,89
2,06
Domonkos Pál Péter: A moldvai magyarság. Bp, 1987, Magvető. Ötödik, átdolgozott kiadás. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15166.

4 000 HUF
15167.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF