https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 208
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2644002
15156
423
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Czetter Ibolya-Czika László: Savariától Szombathelyig. Írta és szerk.: Czetter Ibolya. Czika László fotóival. Szombathely, 2010., LogoMotív Kreatív Műhely. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2627492
15157
423
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Tanulmányok a kétszázötven éves Orosháza és vidéke történetéről. Szerk.: Hévízi Sándor, Szabó Ferenc. Az egyik szerző és szerkesztő, Szabó Ferenc által DEDIKÁLT példány. Békés Megyei Múzeumok Közleményei 19. Orosháza, 1995., Orosháza Város Önkormányzata-Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapokkal, az elülső borító a ragasztás mentén elvált.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2675661
15158
423
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Romváry Ferenc: Pécs szobrai. Szobrok, épületszobrok, emlékművek, emléktáblák. Pécs, 1982, Pécs m. város Művelődésügyi Osztálya. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2665086
15159
423
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Dercsényi Balázs, Koppány Tibor, Örsi Károly: Magyar kastélyok. Hegyi Gábor fotóival. Bp., 1990, Officina Nova. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2578066
15160
423
0
1400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Tarlós István: Vendégjárás Budapesten, dedikált, Éghajlat könyvkiadó 2008, kiadói kartonált kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2653164
15161
423
0
2400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Venezia Milano. Storia civilta e cultura nel rapporto tra due capitali. Szerk.: Carlo Pirovano. Milano, 1984, Electa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült karton dísztokban.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
2645344
15162
423
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Epress József, Wodicska György: Sebek. 1956 nyomai Budapest házfalain. Bp., 2006, TIT Kossuth Klub. 176 p. Kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
1 000 HUF
2650797
15163
423
0
700
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
A Budapesti Nemzeti Bizottság jegyzőkönyvei 1945-1946. Szerk.: Gáspár Ferenc, Halasi László. Kállai Gyula. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai VII. Bp., 1975., Budapest Főváros Levéltára. Kiadói aranyozott nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
2688436
15164
423
0
3000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Harlem on my mind. Cultural capital of Black America 1900-1968. Edited by Allon Schoener. New York,1968,Random House. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Starting price:
3 000 HUF
2618937
15165
423
0
700
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Budapest Enciklopédia. Bp., 1970, Corvina. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
2443501
15166
423
0
4000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Domonkos Pál Péter: A moldvai magyarság. Bp, 1987, Magvető. Ötödik, átdolgozott kiadás. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2299302
15167
423
0
3000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Baitz Péter: Székesfehérvár. Négy évszázad városképei. Fejér Megyei Múzeumegyesület Kiadványai, 7. szám. Szerk.: Hatházi Lázló. Székesfehérvár, 1996, a Fejér Megyei Múzeumegyesület kiadása. 22 p + 44 t. Papír, kissé foltos és szakadt védőborítékban. Megjelent 2000 példányban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment