https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 35

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szondi-Test 48 kártyával, Testband, személyiségteszt, nevét alkotójáról, Szondi Lipót magyar származású svájci idegorvosról kapta, összesítő lap nincs hozzá. Bern, 1947, Hans Ruber . Vászonkötésű papír mappában, kopottas állapotban.
17123.

Szondi-Test 48 kártyával, "Testband", "személyiségteszt, nevét alkotójáról, Szondi Lipót magyar származású svájci idegorvosról kapta, összesítő lap nincs hozzá. Bern, 1947, Hans Ruber . Vászonkötésű papír mappában, kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
26 000 HUF
67,53
EUR
,
72,22
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Chernelházi Chernel István: Magyarország madarai I. köt.-II. köt. 2. rész. Bp., 1899., Magyar Ornithologiai Központ (Franklin-ny.), XXIV p. + 187 p. + I-V., VI-XI t.,2+417-830 p.+XI-XIV; XVI-XXII, XXIV-XXVII, XXIX-XXXVI, XXXIX-XL (litografált táblák) t. Első kiadás. Kopott, foltos egészvászon-kötésben, hiányos, a II. kötet. 1. része hiányzik, kijáró lapokkal, foltos lapokkal, a lapokon kisebb szakadásokkal, hiányos táblákkal, rossz állapotban. Ritka!
17124.

Chernelházi Chernel István: Magyarország madarai I. köt.-II. köt. 2. rész. Bp., 1899., Magyar Ornithologiai Központ (Franklin-ny.), XXIV p. + 187 p. + I-V., VI-XI t.,2+417-830 p.+XI-XIV; XVI-XXII, XXIV-XXVII, XXIX-XXXVI, XXXIX-XL (litografált táblák) t. Első kiadás. Kopott, foltos egészvászon-kötésben, hiányos, a II. kötet. 1. része hiányzik, kijáró lapokkal, foltos lapokkal, a lapokon kisebb szakadásokkal, hiányos táblákkal, rossz állapotban. Ritka!

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,79
EUR
,
8,33
USD
Number of bids:
27
Hammer price:
19 000 HUF
Dr. C. Heitzmann: Die descriptive und topographische Anatomie des Menschen. Wien-Leipzig, 1896, Wilhelm Braumüller, XXXIV+592 p. Rengeteg szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón és gerincen néhány kis felületi sérüléssel, egyébként jó állapotban.
17125.

Dr. C. Heitzmann: Die descriptive und topographische Anatomie des Menschen. Wien-Leipzig, 1896, Wilhelm Braumüller, XXXIV+592 p. Rengeteg szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón és gerincen néhány kis felületi sérüléssel, egyébként jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
15,58
EUR
,
16,67
USD
Number of bids:
6
Hammer price:
9 000 HUF
1968 Mesterséges holdak megfigyelései. No. 8. Szerk.: Almár Iván. Bp., 1969., MTA Csillagvizsgáló Intézete. Magyar, angol és orosz nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. . Megjelent 500 példány.
17126.

1968 Mesterséges holdak megfigyelései. No. 8. Szerk.: Almár Iván. Bp., 1969., MTA Csillagvizsgáló Intézete. Magyar, angol és orosz nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. . Megjelent 500 példány.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 800 HUF
7,27
EUR
,
7,78
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Vermes Miklós: A fénytan elemei. Geometriai fénytan. Népszerű Természettudományi Könyvtár. 27. Bp., 1944., Kir. M. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
17127.

Vermes Miklós: A fénytan elemei. Geometriai fénytan. Népszerű Természettudományi Könyvtár. 27. Bp., 1944., Kir. M. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 800 HUF
4,68
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
A Királyi Magyar Természettudományi Társulat 8 kötete: Anyag és élet; A természettudomány legújabb állomásai; Tiszaparttól Alaszkáig; Félmérföldnyire a tenger színe alatt; Az ismeretlen Abesszína; A levegő birodalma; Világhódító ipari anyagok; A nyughatatlan Föld. Bp., 1937-1941, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói festett, dombornyomott egészvászon-kötés, vegyes állapotban.
17128.

A Királyi Magyar Természettudományi Társulat 8 kötete: Anyag és élet; A természettudomány legújabb állomásai; Tiszaparttól Alaszkáig; Félmérföldnyire a tenger színe alatt; Az ismeretlen Abesszína; A levegő birodalma; Világhódító ipari anyagok; A nyughatatlan Föld. Bp., 1937-1941, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói festett, dombornyomott egészvászon-kötés, vegyes állapotban.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,39
EUR
,
11,11
USD
Number of bids:
2
Hammer price:
4 000 HUF
Dr. Fornet Béla: Belgyógyászat II. Debrecen,1940, Debreceni M. Kir. Tisza István-Tudományegyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szövegközti képekkel, ábrákkal illusztrálva, kissé kopott borítóval, címlapon tulajdonosi bélyegzővel, több oldalon ceruzás jelölésekkel.
17129.

Dr. Fornet Béla: Belgyógyászat II. Debrecen,1940, Debreceni M. Kir. Tisza István-Tudományegyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szövegközti képekkel, ábrákkal illusztrálva, kissé kopott borítóval, címlapon tulajdonosi bélyegzővel, több oldalon ceruzás jelölésekkel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 600 HUF
9,35
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Axmann Ágnes: Fertőzések és trópusi betegségek. DEDIKÁLT példány! Pécs, 2002., Alexandra. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés.
17130.

Axmann Ágnes: Fertőzések és trópusi betegségek. DEDIKÁLT példány! Pécs, 2002., Alexandra. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,23
EUR
,
6,67
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
2 400 HUF
Szent Iványi Tamás - Csontos László: Az afrikai sertéspestis. Bp., 1968., Mezőgazdasági és Élelmezésügyi Minisztérium Információs Központja. (Agroinform.) Kiadói papírkötés, a hátsó borító foltos. Megjelent 465 példányban.
17131.

Szent Iványi Tamás - Csontos László: Az afrikai sertéspestis. Bp., 1968., Mezőgazdasági és Élelmezésügyi Minisztérium Információs Központja. (Agroinform.) Kiadói papírkötés, a hátsó borító foltos. Megjelent 465 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
7,79
EUR
,
8,33
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Zimmer, Ernst: Forradalom a fizikában. Ford.: Szarvas Pál. A Búvár Könyvei XIII. Bp., [1942], Franklin-Társulat. Egyetlen kiadás. Egészoldalas fekete-fehér képekkel, szövegközi ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés.
17132.

Zimmer, Ernst: Forradalom a fizikában. Ford.: Szarvas Pál. A Búvár Könyvei XIII. Bp., [1942], Franklin-Társulat. Egyetlen kiadás. Egészoldalas fekete-fehér képekkel, szövegközi ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
5,19
EUR
,
5,56
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Kármán Samu - Bauer Lajos: Gyermekhygiene. Útmutató anyák számára a gyermekápolásban. Bp., 1899., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai-ny.), 6+336 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
17133.

Kármán Samu - Bauer Lajos: Gyermekhygiene. Útmutató anyák számára a gyermekápolásban. Bp., 1899., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai-ny.), 6+336 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
5,19
EUR
,
5,56
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Jéki László: KFKI. (MTA Központi Fizikai Kutatóintézet.)  A szerző, Jéki László (1942-2009) kísérleti magfizikus, a KFKI Részecske- és Magfizikai Kutatóintézetének tudományos igazgatóhelyettese (1975-1980) által DEDIKÁLT példány. Bp., 2001, Arteria Studio. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17134.

Jéki László: KFKI. (MTA Központi Fizikai Kutatóintézet.) A szerző, Jéki László (1942-2009) kísérleti magfizikus, a KFKI Részecske- és Magfizikai Kutatóintézetének tudományos igazgatóhelyettese (1975-1980) által DEDIKÁLT példány. Bp., 2001, Arteria Studio. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
5,19
EUR
,
5,56
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment