17125.
423. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
6 000 HUF
Dr. C. Heitzmann: Die descriptive und topographische Anatomie des Menschen. Wien-Leipzig, 1896, Wilhelm Braumüller, XXXIV+592 p. Rengeteg szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón és gerincen néhány kis felületi sérüléssel, egyébként jó állapotban.