17124.
423. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
27
Chernelházi Chernel István: Magyarország madarai I. köt.-II. köt. 2. rész. Bp., 1899., Magyar Ornithologiai Központ (Franklin-ny.), XXIV p. + 187 p. + I-V., VI-XI t.,2+417-830 p.+XI-XIV; XVI-XXII, XXIV-XXVII, XXIX-XXXVI, XXXIX-XL (litografált táblák) t. Első kiadás. Kopott, foltos egészvászon-kötésben, hiányos, a II. kötet. 1. része hiányzik, kijáró lapokkal, foltos lapokkal, a lapokon kisebb szakadásokkal, hiányos táblákkal, rossz állapotban. Ritka!