Books: History

Number of items: 208

László Gyula: A honfoglaló magyar nép élete. Bp.,1988, Múzsák. Szövegközti illusztrációkkal, kihajtható táblákkal. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15848.

1 000 HUF
Vegyes 1956-os témájú könyvtétel, 5 db:  Naplók, interjúk 56-ról, Eörsi István: Emlékezés a régi szép időkre, Szenes Imre: Az utolsó napjuk.., Az 1956-os magyar forradalom. Reform - felkelés - szabadságharc, megtorlás. Történelmi olvasókönyv, 1956 a forradalom kronológiája és bibliográfiája.
15849.

Vegyes 1956-os témájú könyvtétel, 5 db: Naplók, interjúk '56-ról, Eörsi István: Emlékezés a régi szép időkre, Szenes Imre: Az utolsó napjuk.., Az 1956-os magyar forradalom. Reform - felkelés - szabadságharc, megtorlás. Történelmi olvasókönyv, 1956 a forradalom kronológiája és bibliográfiája.

1 200 HUF
Szamizdat. Alternatív kultúrák Kelet- és Közép-Európában 1956-1989. Szerk.: Erika Rissmann. Bp., 2004., Stencil Kulturális Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15850.

3 800 HUF
10,27
11,18
15851.

3 000 HUF
Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpádházi királyok alatt. II. kötet. Magyar Tudományos Akadémia Könyvkiadó-Vállalata. Új Folyam XIV. kötet. Bp.,1893, MTA. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben. Kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.
15852.

2 800 HUF
7,57
8,24
Rosemary Burton - Richard Cavendish - Bernard Stonehouse: Nagy felfedezők utazásai. 30 kalandos utazás az ókortól napjainkig. Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15853.

1 200 HUF
Vörös Győző: Taposiris Magna 1998-2004. Alexandriai magyar ásatások. Budapest , 2004, Egyiptomi Magyar Ásatások Baráti Köre, 224 p. Kiadói keménypapír kötés. Számos fotóval. Borítón apróbb sérüléssel.
15854.

1 200 HUF
15855.

1 200 HUF
15856.

1 200 HUF
15857.

1 000 HUF
15858.

1 600 HUF
15859.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF