Printed Materials

Number of items: 274

14585.

3 000 HUF
7,69
7,89
cca 1930 Dreher-Koncern ismertető füzete, benne a gyáregységek (sörfőzde, csokoládégyár, stb.) leírásával, fotókkal illusztrált
14586.

55 000 HUF
141,03
144,74
cca 1930 Francotyp postai bérmentesítőgép illusztrált ismertető prospektusa
14587.

15 000 HUF
38,46
39,47
14588.

5 000 HUF
12,82
13,16
1930 A Földgömb, a Magyar Földrajzi Társaság folyóirata I. évf. 1-2-3. füzet. Debrecen, Tiszántúli Könyv- és Lapkiadó Rt., 118 p. + 28 t. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopottas, foltos, sérült, a fűzéstől elvált borítóval, az utolsó lapok kissé sérültek, elváltak a fűzéstől.
14589.

3 600 HUF
9,23
9,47
cca 1930 Szózat - Eredeti képről készített minta. Bemutató, irredenta nyomtatvány hártyapapíron 20x30 cm Szép állapotban
14590.

6 000 HUF
15,38
15,79
14591.

4 000 HUF
10,26
10,53
cca. 1930. Venezia Lido. Velence látványosságai, fekete-fehér fényképekkel, kihajtható prospektus. Korának megfelelő állapotban, kopott kiadói papírkötésben, hajtásnyomokkal.
14592.

4 800 HUF
12,31
12,63
cca. 1930 Osztrák Strandfűrdők és tavifűrdők, fekete-fehér fényképekkel, prospektus. Kiadja: Az osztrák szövetségi vasutak hivatalos propagandaosztály. Foltos állapotban.
14593.

3 000 HUF
7,69
7,89
1930. Ausztria prospektus. Kiadja a Bundesministerium für Handel und Verkehr Wien. Kihajtható prospektus. Foltos állapotban.
14594.

3 000 HUF
7,69
7,89
cca. 1930 Az érdekes Németország, fekete-fehér fényképekkel, prospektus.
14595.

3 000 HUF
7,69
7,89
cca. 1930 Ausztria gyógy és fürdőhelyei, fekete-fehér fényképekkel, prospektus.
14596.

2 800 HUF
7,18
7,37

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.