Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 88

Amerikai Egyesült Államok 1969.Az első lépés a Holdon kétoldalas Ag emlékérme eredeti műanyag tokban (26,35g/0,925/39mm) T:1 patina, a tokon kis sérülés USA 1969. First step on the Moon two-sided Ag commemorative eyewitness medal in its original plastic case (26,35g/0,925/39mm) C:UNC patina, small damage on the case
32743.

Amerikai Egyesült Államok 1969."Az első lépés a Holdon" kétoldalas Ag emlékérme eredeti műanyag tokban (26,35g/0,925/39mm) T:1 patina, a tokon kis sérülés USA 1969. "First step on the Moon" two-sided Ag commemorative eyewitness medal in its original plastic case (26,35g/0,925/39mm) C:UNC patina, small damage on the case

8 000 HUF
32744.

1 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1974. Winston Churchill születésének 100. évfordulója 1874-1974 kétoldalas aranyozott bronz emlékérem, peremén 0102 sorszámmal, AMI gyártói jellel. Szign.:Smitt (37mm) T:1 kis patina USA 1974. Winston Churchill Centenary 1874-1974 two-sided gilt bronze commemorative medallion, with 0102 serial number and AMI makers mark on the edge. Sign.:Smitt (37mm) C:UNC small patina
32745.

4 000 HUF
32746.

10 000 HUF
27,03
29,41
Amerikai Egyesült Államok 1989. Dr. Jay M. Galst / New York-i Numizmatikai Klub - Alapítva:1908 kétoldalas, jelzett Br emlékérem, 98-as sorszámmal a peremen. Szign.:IDL (37,5mm) T:1 USA 1989. Jas M. Galst M.D. / New York Numismatic Club - Organized 1908 two-sided marked Br commemorative medallion with 98 serial number on the edge. Sign.:IDL (37,5mm) C:UNC
32747.

Amerikai Egyesült Államok 1989. " Dr. Jay M. Galst / New York-i Numizmatikai Klub - Alapítva:1908" kétoldalas, jelzett Br emlékérem, "98"-as sorszámmal a peremen. Szign.:IDL (37,5mm) T:1 USA 1989. "Jas M. Galst M.D. / New York Numismatic Club - Organized 1908" two-sided marked Br commemorative medallion with "98" serial number on the edge. Sign.:IDL (37,5mm) C:UNC

7 000 HUF
18,92
20,59
32748.

1 400 HUF
Amerikai Egyesült Államok 2011. Alaszka - Az Éjféli Nap Földje / Cruise Alaska peremén jelzett, részben aranyozott Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (38,5mm/0.999/31,1g) T:PP USA 2011. Alaska - Land of the Midnight Sun / Cruise Alaska marked on edge, partially gilt Ag medallion in case, with certificate (38,5mm/0.999/31,1g) C:PP
32749.

Amerikai Egyesült Államok 2011. "Alaszka - Az Éjféli Nap Földje / Cruise Alaska" peremén jelzett, részben aranyozott Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (38,5mm/0.999/31,1g) T:PP USA 2011. "Alaska - Land of the Midnight Sun / Cruise Alaska" marked on edge, partially gilt Ag medallion in case, with certificate (38,5mm/0.999/31,1g) C:PP

9 000 HUF
24,32
26,47
32750.

500 HUF
1,35
1,47
32751.

2 000 HUF
32752.

1 600 HUF
Ausztria 1883. Emlékül az 1883-as Nemzetközi Elektromos Kiállításra Al emlékérem mellszalagon (34mm) T:2 Austria 1883. To commemorate the International Electric Exhibition of 1883 Al commemorative medallion with ribbon (34mm) C:XF
32753.

Ausztria 1883. "Emlékül az 1883-as Nemzetközi Elektromos Kiállításra" Al emlékérem mellszalagon (34mm) T:2 Austria 1883. "To commemorate the International Electric Exhibition of 1883" Al commemorative medallion with ribbon (34mm) C:XF

6 000 HUF
Ausztria 1898. Ferenc József uralkodásának 50 éves jubileumára 1848-1898 kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anton Scharff (7,93g/25mm) T:1-,2 patina  Austria 1898. 50th Anniversary of Franz Josephs reign 1848-1898 two-sided, hallmarked on the edge Ag commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (7,93g/25mm) C:AU,XF patina
32754.

Ausztria 1898. "Ferenc József uralkodásának 50 éves jubileumára 1848-1898" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anton Scharff (7,93g/25mm) T:1-,2 patina Austria 1898. "50th Anniversary of Franz Josephs' reign 1848-1898" two-sided, hallmarked on the edge Ag commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (7,93g/25mm) C:AU,XF patina

10 000 HUF
27,03
29,41
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF