Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 88

Ausztria 1900. XIII. Leó / RECLUSIT THESAURUS ECCLESIAE ANNO SANCTO kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: R. Marschall (60mm) T:2  Austria 1900. Leo XIII bronze commemorative medallion. Sign.: R. Marschall (60mm) C:XF ph.
32755.

Ausztria 1900. "XIII. Leó / RECLUSIT THESAURUS ECCLESIAE ANNO SANCTO" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: R. Marschall (60mm) T:2 Austria 1900. "Leo XIII" bronze commemorative medallion. Sign.: R. Marschall (60mm) C:XF ph.

8 000 HUF
Ausztria 1955. Mariazelli Bazilika jelzett Ag emlékérem (15,22g/0.900/33mm) T:1- patina Austria 1955. Basilika Mariazell hallmarked commemorative Ag medallion (15,22g/0.900/33mm) C:AU patina
32756.

Ausztria 1955. "Mariazelli Bazilika" jelzett Ag emlékérem (15,22g/0.900/33mm) T:1- patina Austria 1955. "Basilika Mariazell" hallmarked commemorative Ag medallion (15,22g/0.900/33mm) C:AU patina

4 000 HUF
Ausztria 1966. I. Ferdinánd jelzett Ag emlékveret az 1527-es Pfunder (12kr) mintájára, díszdobozban (13,50g/0,900/30mm) T:2- patina Austria 1966. Ferdinand I marked Ag commemorative coin of the Pfunder (12kr) coin from 1527, in original case (13,50g/0,900/30mm) C:VF patina
32757.

4 000 HUF
Ausztria 1976. I. Ferenc József / 1000 éves Ausztria fém emlékérem (40mm) + Erzsébet / 1000 éves Ausztria fém emlékérem (30mm) T:PP Austria 1976. Franz Joseph I / 1000 Years of Austria metal medallion (40mm) + Elisabeth / 1000 Years of Austria metal medallion (30mm) C:PP
32758.

Ausztria 1976. "I. Ferenc József / 1000 éves Ausztria" fém emlékérem (40mm) + "Erzsébet / 1000 éves Ausztria" fém emlékérem (30mm) T:PP Austria 1976. "Franz Joseph I / 1000 Years of Austria" metal medallion (40mm) + "Elisabeth / 1000 Years of Austria" metal medallion (30mm) C:PP

2 400 HUF
32759.

17 000 HUF
45,95
50,00
Belgium ~1910. Belga Repülő Club bronz medál (23x35mm) T:2 Belgium ~1910. Aero Club de Belgium bronze medal (23x35mm) C:XF
32760.

Belgium ~1910. "Belga Repülő Club" bronz medál (23x35mm) T:2 Belgium ~1910. "Aero Club de Belgium" bronze medal (23x35mm) C:XF

2 000 HUF
Belgium 1977. Rubens év kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem eredeti díszdobozában (25g/38mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat Belgium 1977. Rubens year two-sided unmarked Ag commemorative medallion in original hardcase (25g/38mm) C:AU (PP) patina, fingerprints
32761.

Belgium 1977. "Rubens év" kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem eredeti díszdobozában (25g/38mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat Belgium 1977. "Rubens year" two-sided unmarked Ag commemorative medallion in original hardcase (25g/38mm) C:AU (PP) patina, fingerprints

6 500 HUF
17,57
19,12
Belgium 1993. Baldvin király kétoldalas fém emlékérem díszlapon T:1,1- kis patina Belgium 1993. King Baldouin two-sided commemorative medallion on cardboard C:UNC,AU small patina
32762.

Belgium 1993. "Baldvin király" kétoldalas fém emlékérem díszlapon T:1,1- kis patina Belgium 1993. "King Baldouin" two-sided commemorative medallion on cardboard C:UNC,AU small patina

1 200 HUF
Bulgária 1938. A Szófiai Ohridi Szent Kelemen Egyetem alapításának 50. évfordulója, 1888-1938 kétoldalas bronz emlékérem eredeti díszdobozában T:2 patina, ph Bulgaria 1938. The 50th Anniversary of the Sofia University of Saint Kliment Ohridski, 1888-1938 two-sided bronze commemorative medallion in its original case C:XF patina, edge error
32763.

Bulgária 1938. "A Szófiai Ohridi Szent Kelemen Egyetem alapításának 50. évfordulója, 1888-1938" kétoldalas bronz emlékérem eredeti díszdobozában T:2 patina, ph Bulgaria 1938. "The 50th Anniversary of the Sofia University of Saint Kliment Ohridski, 1888-1938" two-sided bronze commemorative medallion in its original case C:XF patina, edge error

3 600 HUF
9,73
10,59
32764.

2 600 HUF
7,03
7,65
Csehszlovákia 1971. Csehszlovák Szocialista Köztársaság / 3. Nemzetközi Borverseny Pozsonyban kétoldalas aranyozott fém emlékérem. Szign.:AP (70mm) T:1- kis patina Czechoslovakia 1971. Czechoslovak Socialist Republic / 3rd International Wine Competition in Bratislava two-sided gilded metal commemorative medallion. Sign.:AP (70mm) C:AU small patina
32765.

1 600 HUF
Csehszlovákia 1971. A nemzeti irodalom emlékműve - Prágában / Karel Havlíček Borovský 1821-1856. Szign.: M. Knobloch (36mm) T:1- Czechoslovakia 1971. Památník národního písemnictví - V Práze (Monument of National Literature - In Prague) / Karel Havlíček Borovský 1821-1856. Sign: M. Knobloch (36mm) C:AU
32766.

Csehszlovákia 1971. "A nemzeti irodalom emlékműve - Prágában / Karel Havlíček Borovský 1821-1856". Szign.: M. Knobloch (36mm) T:1- Czechoslovakia 1971. "Památník národního písemnictví - V Práze (Monument of National Literature - In Prague) / Karel Havlíček Borovský 1821-1856". Sign: M. Knobloch (36mm) C:AU

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF