Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 88

Csehszlovákia 1972. A nemzeti irodalom emlékműve - Prágában / Jaroslav Vrchlický 1853-1912. Szign.: JP (36mm) T:1- Czechoslovakia 1972. Památník národního písemnictví - V Práze (Monument of National Literature - In Prague) / Jaroslav Vrchlický 1853-1912. Sign: JP (36mm) C:AU
32767.

Csehszlovákia 1972. "A nemzeti irodalom emlékműve - Prágában / Jaroslav Vrchlický 1853-1912". Szign.: JP (36mm) T:1- Czechoslovakia 1972. "Památník národního písemnictví - V Práze (Monument of National Literature - In Prague) / Jaroslav Vrchlický 1853-1912". Sign: JP (36mm) C:AU

1 000 HUF
Csehszlovákia 1976. 25 éves a Kémiai Kutatóintézet Br emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1- Czechoslovakia 1976. 25th anniversary of the Chemical Research Institute Br medallion in original case (60mm) C:AU
32768.

Csehszlovákia 1976. "25 éves a Kémiai Kutatóintézet" Br emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1- Czechoslovakia 1976. "25th anniversary of the Chemical Research Institute" Br medallion in original case (60mm) C:AU

1 000 HUF
Csehszlovákia 1978. František Josef Gerstner / 150 éves a lóvasút České Budějovice és Linz között 1828-1978 Br emlékérem (60mm) T:1- Czechoslovakia 1978. František Josef Gerstner / 150 let koněspřežní železniče České Budějovice Linec 1828-1978 Br medallion (60mm) C:AU
32769.

Csehszlovákia 1978. "František Josef Gerstner / 150 éves a lóvasút České Budějovice és Linz között 1828-1978" Br emlékérem (60mm) T:1- Czechoslovakia 1978. "František Josef Gerstner / 150 let koněspřežní železniče České Budějovice Linec 1828-1978" Br medallion (60mm) C:AU

1 400 HUF
Csehszlovákia 1978. A keresztény béke konferencia 20. évfordulója kétoldalas fém emlékérem eredeti tokjában T:2 patina Czechoslovakia 1978. 20 years of the Christian Peace Conference two-sided metal commemorative medallion in its original case C:XF patina
32770.

Csehszlovákia 1978. "A keresztény béke konferencia 20. évfordulója" kétoldalas fém emlékérem eredeti tokjában T:2 patina Czechoslovakia 1978. "20 years of the Christian Peace Conference" two-sided metal commemorative medallion in its original case C:XF patina

1 800 HUF
Csehszlovákia 1979. Az egység fejlesztésében szerzett érdemeiért / Litomerice 1969-1979 Br emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1- Czechoslovakia 1979. Za zásluhy o rozvoj útvaru / Litomerice 1969-1979 Br medallion in original case (60mm) C:AU
32771.

1 000 HUF
32772.

4 000 HUF
Csehszlovákia 1987. Jan Evangelista Purkyne 1787-1869 / Purkyne Egyetem - Alapítva 1919 kétoldalas Br emlékérem. Szign.:V.A.Kovanic (79mm) T:1- patina Czechoslovakia 1987. Jan Evangelista Purkyne 1787-1869 / University Purkyne - Founded 1919 two-sided Br commemorative medallion. Sign.:V.A. Kovanic (79mm) C:AU patina
32773.

Csehszlovákia 1987. "Jan Evangelista Purkyne 1787-1869 / Purkyne Egyetem - Alapítva 1919" kétoldalas Br emlékérem. Szign.:V.A.Kovanic (79mm) T:1- patina Czechoslovakia 1987. "Jan Evangelista Purkyne 1787-1869 / University Purkyne - Founded 1919" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:V.A. Kovanic (79mm) C:AU patina

4 000 HUF
Csehszlovákia 3xklf éremből álló tétel T:2-3 Czechoslovakia 3xdiff medallion lot C:XF-F
32774.

1 400 HUF
Franciaország 1677. XIV. Lajos kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: J. Mauger F. (41mm) T:2 patina, ph France 1677. Louis XIV two-sided bronze medallion. Sign.: J. Mauger F. (41mm) C:XF patina, edge error
32775.

Franciaország 1677. "XIV. Lajos" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: J. Mauger F. (41mm) T:2 patina, ph France 1677. "Louis XIV" two-sided bronze medallion. Sign.: J. Mauger F. (41mm) C:XF patina, edge error

11 000 HUF
29,73
32,35
Franciaország 1844. Liszt Ferenc koncert 1844 Párizs kétoldalas Br emlékérem, jelzett utánveret BOVY szignó HR jelzéssel kiegészítve. Szign.: A. Bovy (30,5mm) T:1- France 1844. Franz Liszt / 1844 Paris - The Italian Theatre Concert double-sided Br medallion, hallmarked restrike with BOVY signature and with HR mark. Sign: A. Bovy (30,5mm) C:AU
32776.

Franciaország 1844. "Liszt Ferenc koncert 1844 Párizs" kétoldalas Br emlékérem, jelzett utánveret "BOVY" szignó "HR" jelzéssel kiegészítve. Szign.: A. Bovy (30,5mm) T:1- France 1844. "Franz Liszt / 1844 Paris - The Italian Theatre Concert" double-sided Br medallion, hallmarked restrike with "BOVY" signature and with "HR" mark. Sign: A. Bovy (30,5mm) C:AU

5 000 HUF
32777.

7 000 HUF
18,92
20,59
Franciaország 1900. Moliére Br emlékérem. Szign.: Caque (41mm) T:1- France 1821. Moliére Br commemorative medallion. POQUELIN DE MOLIERE / NATUS - LUTETIAE -PARISIORUM - AN. M. DC. XX. - ORBIT - AN. M. DC. LXXXIII. Sign.: Caque (41mm) C:AU
32778.

Franciaország 1900. "Moliére" Br emlékérem. Szign.: Caque (41mm) T:1- France 1821. "Moliére" Br commemorative medallion. "POQUELIN DE MOLIERE / NATUS - LUTETIAE -PARISIORUM - AN. M. DC. XX. - ORBIT - AN. M. DC. LXXXIII. Sign.: Caque (41mm) C:AU

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF