Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 88

32779.

2 000 HUF
Franciaország 1994. Párizs városát ábrázoló bronz plakett, hátoldalán a város történetének fontosabb dátumaival (86x97mm) T:1- kis patina France 1994. City of Paris bronze plaque with the notabel dates of the citys history (86x97mm) C:AU
32780.

Franciaország 1994. Párizs városát ábrázoló bronz plakett, hátoldalán a város történetének fontosabb dátumaival (86x97mm) T:1- kis patina France 1994. City of Paris bronze plaque with the notabel dates of the city's history (86x97mm) C:AU

4 000 HUF
Franciaország 2003-2004. Monnaie de Paris kétoldalas fém turista emlékérem (34mm) (5xklf) T:1- France 2003-2004. Monnaie de Paris two-sided metal tourist medallion (34mm) (5xdiff) C:AU
32781.

Franciaország 2003-2004. "Monnaie de Paris" kétoldalas fém turista emlékérem (34mm) (5xklf) T:1- France 2003-2004. "Monnaie de Paris" two-sided metal tourist medallion (34mm) (5xdiff) C:AU

2 000 HUF
Franciaország 2005. Eiffel torony - Párizs / Monnaie de Paris kétoldalas Cu-Al-Ni turista zseton (34mm) T:2 karc France 2005. Eiffel Tower - Paris / Monnaie de Paris two-sided Cu-Al-Ni tourist token (34mm) C:XF scratch
32782.

Franciaország 2005. "Eiffel torony - Párizs / Monnaie de Paris" kétoldalas Cu-Al-Ni turista zseton (34mm) T:2 karc France 2005. "Eiffel Tower - Paris / Monnaie de Paris" two-sided Cu-Al-Ni tourist token (34mm) C:XF scratch

1 200 HUF
Franciaország DN A joinville-i Grand Jardin kastély kétoldalas ezüstözött Br emlékérem. Szign.:N. Iborra. Eredeti dísztokban (80mm) T:1- France ND The Grand Jardin Castle in Joinville (Chateau du Grand Jardin) two-sided, silver plated Br commemorative medallion. Sign.:N. Iborra. In its original case (80mm) C:AU
32783.

Franciaország DN "A joinville-i Grand Jardin kastély" kétoldalas ezüstözött Br emlékérem. Szign.:N. Iborra. Eredeti dísztokban (80mm) T:1- France ND "The Grand Jardin Castle in Joinville (Chateau du Grand Jardin)" two-sided, silver plated Br commemorative medallion. Sign.:N. Iborra. In its original case (80mm) C:AU

4 000 HUF
Franciaország DN Napóleon / Diadalív kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Jean-Bertrand Andrieu / Albert Herbemont (40,5mm) T:1- patina, kis kopás France ND Napoleon / Arc de Triomphe two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Jean-Bertrand Andrieu / Albert Herbemont (40,5mm) C:AU patina, a little worn
32784.

Franciaország DN "Napóleon / Diadalív" kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Jean-Bertrand Andrieu / Albert Herbemont (40,5mm) T:1- patina, kis kopás France ND "Napoleon / Arc de Triomphe" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Jean-Bertrand Andrieu / Albert Herbemont (40,5mm) C:AU patina, a little worn

3 600 HUF
9,73
10,59
Izrael 1978. Izrael köszönti a turistákat / Látogasson el Izraelbe a Mediterráneum csodájába kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott 1724, műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel 1978. Israel welcomes the tourist / Visit Israel the Miracle on Mediterranean double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge 1724 in plastic case (59mm) C:UNC patina
32785.

Izrael 1978. "Izrael köszönti a turistákat / Látogasson el Izraelbe a Mediterráneum csodájába" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "1724", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel 1978. "Israel welcomes the tourist / Visit Israel the Miracle on Mediterranean" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "1724" in plastic case (59mm) C:UNC patina

3 600 HUF
9,73
10,59
Izrael 1986. Az Izraeli Filharmonikus Zenekar 50. évfordulója 1936-1986 kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott 5194, műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND Jubileee of the Israel Philharmonic Orchestra 1936-1986 double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge 5194 in plastic case (59mm) C:UNC patina
32786.

Izrael 1986. "Az Izraeli Filharmonikus Zenekar 50. évfordulója 1936-1986" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "5194", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND "Jubileee of the Israel Philharmonic Orchestra 1936-1986" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "5194" in plastic case (59mm) C:UNC patina

3 600 HUF
9,73
10,59
Izrael 1987. Misgav Ladach Kórház Jeruzsálem - Jeruzsálem Nap 1987.05.27. kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott 1727, műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel 1987. Misgav Ladach Hospital Jerusalem - Jerusalem Day 27.5.87. double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge 1727 in plastic case (59mm) C:UNC patina
32787.

Izrael 1987. "Misgav Ladach Kórház Jeruzsálem - Jeruzsálem Nap 1987.05.27." kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "1727", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel 1987. "Misgav Ladach Hospital Jerusalem - Jerusalem Day 27.5.87." double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "1727" in plastic case (59mm) C:UNC patina

3 600 HUF
9,73
10,59
Izrael 1986. A Zsidó Diaszpóra Múzeuma kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott 4136, műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND Museum of the Jewish Diaspora double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge 4136 in plastic case (59mm) C:UNC patina
32788.

Izrael 1986. "A Zsidó Diaszpóra Múzeuma" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "4136", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND "Museum of the Jewish Diaspora" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "4136" in plastic case (59mm) C:UNC patina

3 600 HUF
9,73
10,59
32789.

3 600 HUF
9,73
10,59
Izrael DN Názáret kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott 1991, műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND Nazareth double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge 1991 in plastic case (59mm) C:UNC patina
32790.

Izrael DN "Názáret" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "1991", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND "Nazareth" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "1991" in plastic case (59mm) C:UNC patina

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF