Number of items: 239

11111.

24 000 HUF
61,54
63,16
Herendi porcelán Déryné (Déry Istvánné Széppataki Róza (1793-1872), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm. az első magyar opera-énekesnő, a vándorszínészet korának legnépszerűbb színésznője. Legnagyobb sikereit énekes szubrettként aratta.
11112.

20 000 HUF
51,28
52,63
11113.

40 000 HUF
102,56
105,26
Herendi csigán lovagló puttó kézzel festett aranyozott jelzett porcelán figura kopásnyomokkal, kopásnyomokkal. 17x19cm
11114.

14 000 HUF
35,90
36,84
11115.

15 000 HUF
38,46
39,47
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 29,5 cm
11116.

20 000 HUF
51,28
52,63
Herendi virágmintás rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. d: 13 cm
11117.

5 000 HUF
12,82
13,16
Herendi pillangó levélen. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással 8x8 cm
11118.

2 400 HUF
6,15
6,32
Herendi porcelán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal d: 12 cm
11119.

3 200 HUF
8,21
8,42
Herendi Széchenyi István porcelán büszt, fehér és bisquit, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
11120.

16 000 HUF
41,03
42,11
Herendi Porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett a lúd egyik szárnyán apró csorbával, m: 20 cm, h: 26 cm
11121.

12 000 HUF
30,77
31,58
Herendi petrezselyem mintás tálka telefongyár felirattal kézzel festett jelzett kopással13cm
11122.

3 000 HUF
7,69
7,89

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.