https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 309
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2626554
17382
421
0
2600
Books: Other rarities
Other collectibles
Vasy Géza: Nagy László-tanulmányok. DEDIKÁLT! A Magyar Irodalomtörténeti Társaság kiskönyvtára 9. Veszprém, 1993., Mikszáth Kiadó. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
2625804
17383
421
0
3600
Books: Other rarities
Other collectibles
Pilinszky János: Beszélgetések Sheryl Suttonnal. Egy párbeszéd regénye. Bp.,1977,Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
2626638
17384
421
0
3200
Books: Other rarities
Other collectibles
Tibullus és Propertius összes költeményei. Fordították Babits Mihály, Disda Jenő, Kazinczy Ferenc, Nemes Nagy Ágnes, Radnóti Miklós, Szabó Lőrinc, Trencsényi-Waldapfel Imre és mások. Bibliotheca Classica. Bp., 1976., Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kis sérüléssel. Számozott (821./1400) példány.
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
2673529
17385
421
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Egy özvegyasszonyról és egy katonáról való história, mellyet egyéb régi trufákkal azaz mind víg és szomorú történetekkel egyetemben mindeneknek örömére és okulására egybegyűjtött Király György. gyoma, 1942, Kner Izidor. Kiadói elvált papírkötésben, Kozma Lajos illusztrációival.
Starting price:
1 000 HUF
2645477
17386
421
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Fekete István: Rózsakunyhó. Elbeszélések és karcolatok. Bp., 1973, Móra. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
The item is not available
2670983
17387
421
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Fekete István: Hajnal Badányban. Bp., 1965, Móra. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2675834
17388
421
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
Fekete István: Gyeplő nélkül. Bp., 1982, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2441982
17389
421
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Fekete István: Hajnal Badányban. Regény. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1981, Móra. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2649354
17390
421
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
Fekete István: Kele. Bp., 1964, Magvető. Negyedik kiadás. A borító Reich Károly grafikus munkája. Kiadói félvászon kötésben, kiadói szakadt, kopott papír védőborítóban.
Starting price:
1 200 HUF
2645097
17391
421
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Fekete István: Bogáncs. Zsoldos Vera rajzaival. Bp., 1988, Móra. Tizedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
1 000 HUF
2443750
17392
421
0
4000
Books: Other rarities
Other collectibles
Psota. Psota Irén album. Bp.,2004, Urbis. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2414657
17393
421
0
4800
Books: Other rarities
Other collectibles
Búvár Zsebkönyvek 12 kötete, és a Kolibri Könyvek 8 kötete Bp.,1972-1989,Móra. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban közte kissé kopott borítójú, de jó állapotú is, egy hullámos lapokkal.
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment