Number of items: 309

Cs. Szabó László: Erdélyben. Bp., 1940, Nyugat (Hungária-ny.). Kiadói egészvászon-kötés.
17431.

2 000 HUF
17432.

2 400 HUF
Babits Mihály: Herceg, hátha megjön a tél is! Bp., én.,Athenaeum, 104 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, az utolsó 5 lap alsó sarkán hiánnyal.
17433.

1 600 HUF
17434.

1 000 HUF
Bujtor István: Ezt megcsíptük Oszi.!? [Bp.,1992], Bujtor Film Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17435.

2 400 HUF
17436.

2 000 HUF
Együtt Európában. Szerk.: Szépfalusi István. Útitárs, Oslo-Bécs 1971. Bécs, 1971, magánkiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. A könyv szerkesztője, Szépfalusi István dedikációjával (Parancs János költő, műfordító részére), illetve név- és címbejegyzésével.
17437.

2 000 HUF
Székely Miklósné Mihwaldi Grósz Ilona: 1001 gondolat. Tarlózás az irodalom, költészet, bölcsesség, szellemesség és élettapasztalatok hímes mezején. Bp., 1943, szerzői magánkiadás (Hungária-ny.), 1 t. + 172+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, koszos borítóval, az utolsó néhány lap kijár. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17438.

2 000 HUF
A döntő év ifjai. Sándor András, Koroda Miklós, Teknős Péter, Füsi József és Joós F. Imre írásai. Bp., 1952, Ifjúsági Könyvkiadó. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A könyv egyik szerzője, Joós F. Imre által Hegedüs Géza író részére DEDIKÁLT példány.
17439.

2 000 HUF
Fülöp Árpád: A Megváltó. Drámai költemény. Ungvár, 1897. Szerzői. Foltos papírborítékban. 131p. Ritka
17440.

3 000 HUF
17441.

2 000 HUF
Majthényi György. A kéz beszél. A gyakorlati chiromantia (tenyérjóslás) kézikönyve. Bp., é.n. (cca 1930), Stádium, 244 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.
17442.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: