Books: Other rarities Number of items: 309
2647581
17394
421
Other collectibles
3 000 HUF
2643168
17395
421
Other collectibles
Gróf Bánffy Miklós: Erdélyi történet I-III. köt.: I. köt.: Megszámláltattál... I-II. köt., II. köt.: És hijjával találtattál... I-II. köt. III. köt.: Darabokra szaggattatol. Kolozsvár, 2002, Polis-Kalota-Erdélyi Református Egyházkerület. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel.
2 400 HUF
2603233
17396
421
Other collectibles
Lawrence, T. E.: A bölcsesség hét pillére. 1-2. köt. Bp., 1935, Révai. Kiadói vászonkötésben II. kötet gerince jobban kopott.
1 800 HUF
2677311
17397
421
Other collectibles
Druon, Maurice: Az elátkozott királyok. I-VI. kötet. Ford.: Gyáros Erzsébet. Bp., 1999-2000, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
3 000 HUF
2671819
17398
421
Other collectibles
Szabó Magda 3 könyve: A Danaida. Borsos Miklós rajzaival. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. + Az ajtó. Bp., 1987, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Mondják meg Zsófikának. Bp., 2007, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
2 800 HUF
2625509
17399
421
Other collectibles
Szekfű Gyula: Mi a magyar? A Magyar Szemle könyvei XV. Bp., 1939, Magyar Szemle Társaság. Laza kiadói egészvászon kötésben.
1 000 HUF
2625518
17400
421
Other collectibles
Sík Csaba (szerk): Ars poeticák a XX. századból. Bp., 1982. Gondolat Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval
1 000 HUF
2015952
17401
421
Other collectibles
Kertész Erzsébet: Nagylányok. Bp., é. n., Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
2643173
17402
421
Other collectibles
Gróf Bánffy Miklós: Egy erdélyi gróf emlékiratai. Emlékeimből - Huszonöt év. Budapest, 2013, Helikon. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel.
2 000 HUF
2638030
17403
421
Other collectibles
Balassa Bálint, gyarmathy: Költeményei. Szerk., jegyzetekkel s bevezetéssel ellátta Szilády Áron.
Bp. 1879. M. Történelmi Társulat Korabeli, kissé sérült félvászon-kötésben, enyhén foltos lapokkal
2 000 HUF
2649277
17404
421
Other collectibles
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel, és egy egészoldalas színes képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, egy tábla kijár és sérült, névbélyegzőkkel, kissé foltos lapokkal.
2 400 HUF
2632103
17405
421
Other collectibles
Cs. Szabó László: Haza és nagyvilág. (Bp.), (1942), Franklin-Társulat, 360+(4) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó, kopott gerinccel, a belső kötéstábláknál kissé sérült.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035