Number of items: 309

17358.

4 200 HUF
11,35
12,35
17359.

4 600 HUF
12,43
13,53
17360.

4 200 HUF
11,35
12,35
17361.

4 600 HUF
12,43
13,53
17362.

4 000 HUF
17363.

8 000 HUF
17364.

3 000 HUF
17365.

4 000 HUF
Álmok Álmodói - Világraszóló Magyarok. Kiállítási katalógus. I-II. köt. Szerk.: Eleőd Ákos, Szegő György. Bp., 2001-2002, Ganz/Millenáris. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. A második kötet Szőcs István vegyészmérnök, feltaláló (a könyv 51. oldalán róla szóló rész található) által Pokorny (Pokorni) Zoltán politikus, volt országgyűlési képviselő, oktatási miniszter (1998-2001) részére DEDIKÁLT.
17366.

5 000 HUF
17367.

4 000 HUF
6 db erdélyi népművészet, néprajz témájú könyv: Kós Károly-Szentimrei Judit-Nagy Jenő: Szilágysági magyar népművészet; Tarisznyás Márton: Gyergyó történeti néprajza; Faragó József-Nagy Jenő-Vámszer Géza: Kalotaszegi magyar népviselet; Seres András: Barcasági magyar népköltészet és népszokások; Kós Károly-Szentimrei Judit-Nagy Jenő: Kis-Küküllő vidéki magyar népművészet; Moldvai csángó népművészet. Bukarest, 1974-1984, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítókkal.
17368.

4 800 HUF
12,97
14,12
Wass Albert: Vérben és viharban. A szövegrajzok és a borítólap Fáy Dezső munkái. Nemzeti Könyvtár 91-92. sz. Bp., 1943, Stádium, 128 p. Első kiadás. Benne Páll András: A magyar ipar és kereskedelem áttekintése a honfoglalástól napjainkig c. tanulmányával. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval.
17369.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF