Military

Number of items: 60

~1950. Honvéd Sportversenyek bronzozott fém emlékérem, Rákosi-címerrel. Szign.:Jákfalvy (50mm) + A dolgozó nép rendjét védjük Br díjérem szalag nélkül, Ludvig BP gyártójellel (35mm) T:2 patina, kopott bronzozás, kis ph
33318.

1 800 HUF
1957. Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1-  Hungary 1957. Workers and Peasants Rule Medal gilt, enamelled Br decoration on ribbon with miniature ribbon in original case C:AU NMK 700.
33319.

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1- Hungary 1957. "Workers' and Peasants' Rule Medal" gilt, enamelled Br decoration on ribbon with miniature ribbon in original case C:AU NMK 700.

3 000 HUF
1957. Szolgálati Érdemérem zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:2 NMK 618.
33320.

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:2 NMK 618.

1 000 HUF
1954. Szolgálati Érdemérem zománcozott kitüntetés mellszalagon T:2 NMK 618.
33321.

1954. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon T:2 NMK 618.

2 600 HUF
7,03
7,65
1959. Tanácsköztársasági Emlékérem ezüstözött bronz kitüntetés, mellszalaggal, miniatűrrel, eredeti tokban T:1- NMK.: 701.
33322.

2 000 HUF
~1960-1970. Munkásőr Parancsnoki Iskola műgyantás fém jelvény (33x23mm) T:1-
33323.

~1960-1970. "Munkásőr Parancsnoki Iskola" műgyantás fém jelvény (33x23mm) T:1-

3 600 HUF
9,73
10,59
1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat zománcozott aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon + A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat zománcozott ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, igazolvánnyal + A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 patina, kopott aranyozás, ezüstözés, sérült tok
33324.

2 400 HUF
1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1- NMK 696.
33325.

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1- NMK 696.

1 000 HUF
1964. Munkásőr Emlékérem Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1- NMK 708.
33326.

1964. "Munkásőr Emlékérem" Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1- NMK 708.

1 200 HUF
1965. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 20 év zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban, igazolvánnyal T:1-
33327.

1 000 HUF
1965. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10, 15, 20, 25, 30 év (5xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon, tokban, kitüntetés tartó pánttal, az egyikhez igazolvány, T:2 némelyiken kis zománchiba, sérült, firkált tok
33328.

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10, 15, 20, 25, 30 év" (5xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon, tokban, kitüntetés tartó pánttal, az egyikhez igazolvány, T:2 némelyiken kis zománchiba, sérült, firkált tok

3 000 HUF
33329.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF