https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Military Number of items: 60
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2663027
33318
420
0
1800
Military
Numismatics
~1950. "Honvéd Sportversenyek" bronzozott fém emlékérem, Rákosi-címerrel. Szign.:Jákfalvy (50mm) + "A dolgozó nép rendjét védjük" Br díjérem szalag nélkül, "Ludvig BP" gyártójellel (35mm) T:2 patina, kopott bronzozás, kis ph
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2659391
33319
420
0
3000
Military
Numismatics
1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1-
Hungary 1957. "Workers' and Peasants' Rule Medal" gilt, enamelled Br decoration on ribbon with miniature ribbon in original case C:AU
NMK 700.
Starting price:
3 000 HUF
2660464
33320
420
0
1000
Military
Numismatics
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:2 NMK 618.
Starting price:
1 000 HUF
2657535
33321
420
0
2600
Military
Numismatics
1954. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon T:2 NMK 618.
Starting price:
2 600 HUF
2665170
33322
420
0
2000
Military
Numismatics
1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés, mellszalaggal, miniatűrrel, eredeti tokban T:1- NMK.: 701.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2658855
33323
420
0
3600
Military
Numismatics
~1960-1970. "Munkásőr Parancsnoki Iskola" műgyantás fém jelvény (33x23mm) T:1-
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
2660866
33324
420
0
2400
Military
Numismatics
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat" zománcozott ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, igazolvánnyal + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 patina, kopott aranyozás, ezüstözés, sérült tok
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
2660855
33325
420
0
1000
Military
Numismatics
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1-
NMK 696.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2653195
33326
420
0
1200
Military
Numismatics
1964. "Munkásőr Emlékérem" Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1- NMK 708.
Starting price:
1 200 HUF
2634061
33327
420
0
1000
Military
Numismatics
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 20 év" zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban, igazolvánnyal T:1-
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2660873
33328
420
0
3000
Military
Numismatics
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10, 15, 20, 25, 30 év" (5xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon, tokban, kitüntetés tartó pánttal, az egyikhez igazolvány, T:2 némelyiken kis zománchiba, sérült, firkált tok
Starting price:
3 000 HUF
2548157
33329
420
0
2000
Military
Numismatics
1967. "A Magyar Néphadsereg Kulturális Bemutatója" egyoldals, öntött bronz plakett (106mm) T:1-
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment