1916. "Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" Fe kitüntetés mellszalagon T:2 oxidáció Hungary 1916. "Iron Merit Cross on a war ribbon" Fe decoration with ribbon C:XF oxidation NMK 229.
1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, gyártói jelzés nélkül (57x37mm) T:2 zománchibák
Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze badge, on the back two oblique bands, without maker's mark (57x37mm) C:UNC
NMK 334.
1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" "Pro Deo et Patria (Az Istenért és a Hazáért) 1914-1918" ezüstözött, peremén jelzett Br emlékérem fül nélkül (36mm) T:2-,3 ph., patina, kopott ezüstözés
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" "Pro Deo et Patria (For God and Homeland) 1914-1918" silver-plated, marked Br on the edge medallion without ear (36mm) C:VF,F edge error, patina, worn silver-plating
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, fémjel nélkül T:2,2- ph. Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with ribbon, without hallmark C:XF,VF egde error NMK 418.
1939. "A Magyar Érdemrend tisztikeresztje hadiékítménnyel és kardokkal" zománcozott, aranyozott kitüntetés osztrák fémjellel (0.800) és "CFR (C.F. Rothe & Neffe Wien)" gyártói jelzéssel, függőleges tűvel T:1- kis zománchiba
Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Officer's Cross with a war decoration and swords" enamelled, gilt decoration with Austrian hallmark (0.800) and with "CFR (C.F. Rothe & Neffe Wien)" makers mark, with vertical pin C:AU small enamel error
NMK 379.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.:BERÁN L. T:2- oxidáció
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation
NMK 428.
1944. "Ezüst Polgári Honvédelmi Érdemkereszt" ezüstözött hadifém kitüntetés eredeti mellszalaggal, eredeti tokban T:1-,2
Hungary 1944. "Silver Civil Home Defence Cross" silver plated war metal decoration with original ribbon, in original case C:AU,XF
NMK 477.