Military

Number of items: 60

Ausztria 1932. Osztrák Háborús Emlékérem bronz kitüntetés T:2  Austria 1932. Great War Commemorative Medal bronze decoration C:XF
33343.

Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" bronz kitüntetés T:2 Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" bronze decoration C:XF

3 600 HUF
9,73
10,59
Ausztria 1963. Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit fém kitüntetés mellszalaggal T:1- Austria 1963. Military Service Bronze Medal Br decoration with ribbon C:AU
33344.

Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" fém kitüntetés mellszalaggal T:1- Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" Br decoration with ribbon C:AU

1 600 HUF
Ausztria DN 5 éves szolgálati érdemérem, bronz fokozat Br kitüntetés mellszalagon T:2 Austria ND 5 years Military Service Bronze Grade Br medal with ribbon C:XF
33345.

Ausztria DN "5 éves szolgálati érdemérem, bronz fokozat" Br kitüntetés mellszalagon T:2 Austria ND "5 years Military Service Bronze Grade" Br medal with ribbon C:XF

800 HUF
16
Franciaország 1797. Napóleon itáliai hadjárata kétoldalas fém emlékérem (33mm) T:1-,2 félrecsúszott veret France 1797. Napoleons campaign in Italy two-sided metal medallion (33mm) C:AU,XF shifted strike
33346.

Franciaország 1797. "Napóleon itáliai hadjárata" kétoldalas fém emlékérem (33mm) T:1-,2 félrecsúszott veret France 1797. "Napoleon's campaign in Italy" two-sided metal medallion (33mm) C:AU,XF shifted strike

1 000 HUF
22
Franciaország 1863. Második francia intervenció Mexikóban 1862-1863 kétoldalas jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Barre (br.15,35g/30mm) T:3 France 1863. Second French intervention in Mexico 1862-1863 hallmarked Ag decoration on ribbon. Sign: Barre (br.15,35g/30mm) C:F
33347.

30 000 HUF
81,08
88,24
Románia DN Hősök kultuszának jelvénye 1916-1919 részben festett fém jelvény szalaggal T:2- Romania ND The Cult of Heroes 1916-1919 partially painted metal badge with ribbon C:VF
33348.

Románia DN "Hősök kultuszának jelvénye 1916-1919" részben festett fém jelvény szalaggal T:2- Romania ND "The Cult of Heroes 1916-1919" partially painted metal badge with ribbon C:VF

8 000 HUF
Szerbia 1876. Bátorságért peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, peremen J.C. (Joseph Christlbauer) gyártói jelzéssel, zsinórral és 3db Habsburg címeres gombbal T:2 patina Serbia 1876. Medal for Bravery Ag decoration without ribbon, on the edge with J.C. (Joseph Christlbauer) makers mark, with cord and 3pcs of buttons with Habsburg coat of arms C:XF patina
33349.

Szerbia 1876. "Bátorságért" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, peremen "J.C. (Joseph Christlbauer)" gyártói jelzéssel, zsinórral és 3db Habsburg címeres gombbal T:2 patina Serbia 1876. "Medal for Bravery" Ag decoration without ribbon, on the edge with "J.C. (Joseph Christlbauer)" makers mark, with cord and 3pcs of buttons with Habsburg coat of arms C:XF patina

30 000 HUF
81,08
88,24
Szerbia 1912. Vitézségi érem jelzetlen Ag kitüntetés, mellszalag nélkül T:2- Serbia 1912. Bravery Medal Ag decoration without hallmark and ribbon C:VF
33350.

Szerbia 1912. "Vitézségi érem" jelzetlen Ag kitüntetés, mellszalag nélkül T:2- Serbia 1912. "Bravery Medal" Ag decoration without hallmark and ribbon C:VF

3 000 HUF
15
Szerbia 1912. Első Balkán-háború Emlékérem aranyozott Br emlékérem nem saját mellszalaggal T:2 Serbia 1912. Commemorative Medal for the First Balkan War gilt Br medal with not the original ribbon C:XF
33351.

Szerbia 1912. "Első Balkán-háború Emlékérem" aranyozott Br emlékérem nem saját mellszalaggal T:2 Serbia 1912. "Commemorative Medal for the First Balkan War" gilt Br medal with not the original ribbon C:XF

3 000 HUF
15
Szovjetunió DN A Szovjetunió páncélozott fegyvere 1941-1945 fém jelvény (~100db) gyári csomagolásban T:1 Soviet Union ND Armored weapons of the USSR metal badge (~100pcs) in original packing C:UNC
33352.

Szovjetunió DN "A Szovjetunió páncélozott fegyvere 1941-1945" fém jelvény (~100db) gyári csomagolásban T:1 Soviet Union ND "Armored weapons of the USSR" metal badge (~100pcs) in original packing C:UNC

5 000 HUF
4db-os jelvény és kitüntetés szalagsáv tétel, közte 1970. 1945-1970. 25. Díszszemle, ~1960-1970. Zrínyi Katonai Akadémia zománcozott fém jelvény (27x46mm) T:1-,2
33353.

4db-os jelvény és kitüntetés szalagsáv tétel, közte 1970. "1945-1970. 25. Díszszemle", ~1960-1970. "Zrínyi Katonai Akadémia" zománcozott fém jelvény (27x46mm) T:1-,2

5 000 HUF
33354.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF