2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat" zománcozott ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, igazolvánnyal + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 patina, kopott aranyozás, ezüstözés, sérült tok