Books: History

Number of items: 198

Deák Ágnes: Zsandáros és policzájos idők Államrendőrség Magyarországon, 1849-1867. Bp, 2015, Osiris. Fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, a gerincén kis ütődésnyommal, jó állapotban.
15701.

Deák Ágnes: "Zsandáros és policzájos idők" Államrendőrség Magyarországon, 1849-1867. Bp, 2015, Osiris. Fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, a gerincén kis ütődésnyommal, jó állapotban.

1 800 HUF
9
Dokumentumok a magyar politikai rendőrség történetéből 2. köt.: Az Államvédelmi Osztály 1946-1948. Szerk. és a jegyzeteket írta: Krahulcsán Zsolt, Müller Rolf. Müller Rolf bevezetőjével. Bp., 2015., Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltára - LHarmattan. Kiadói papírkötés.
15702.

Dokumentumok a magyar politikai rendőrség történetéből 2. köt.: Az Államvédelmi Osztály 1946-1948. Szerk. és a jegyzeteket írta: Krahulcsán Zsolt, Müller Rolf. Müller Rolf bevezetőjével. Bp., 2015., Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltára - L'Harmattan. Kiadói papírkötés.

2 800 HUF
7,57
8,24
15703.

2 400 HUF
Hóman Bálint: A magyar királyság pénzügyei és gazdaságpolitikája Károly Róbert korában. Bp., 2003., Nap. Kiadói kemény-kötés.
15704.

1 600 HUF
Adonyi Sztancs János: Arisztokraták ma. I. kötet. 21 főnemes a XXI. században. Bp., 2008., Kossuth. Második, átdolgozott kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15705.

3 200 HUF
8,65
9,41
Strabón: Geógraphika. Bp., 1977, Gondolat. 15 színes térképpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
15706.

2 400 HUF
Baji Etelka, Csorba László: Kastélyok és mágnások. Az arisztokrácia világa a századvégi Magyarországon. Válogatás a Magyar Nemzeti Múzeum Történeti Fényképtára anyagából. Bp., 1994, HG & Társa. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15707.

2 800 HUF
7,57
8,24
Szekfű Gyula: Bethlen Gábor. Bp.,1929, Magyar Szemle Társaság. Kiadói félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
15708.

1 400 HUF
Larousse World Mythology. Edited by Pierre Grimal, professor at the Sorbonne. London,1984,Hamlyn. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15709.

3 400 HUF
9,19
10,00
II. világháborúval kapcsolatos könyvek: Fehér Lajos: Harcunk Budapestért Bp., 1945. Szikra, Darvas József? Város az ingoványon, Bp., 1949. Szikra, Kivel mi történt. Riportlexikon a sorsforduló szereplőiről és vértanuiról. Sérült lapokkal., Tóth Sándor: A szövjet hadsereg felszabadító hadműveletei hazánkban. Bp., 1955. Szikra. Kiadói papírkötés. Nagyrészt jó állapotban
15710.

3 200 HUF
8,65
9,41
Christiane Desroches-Noblecourt: Tutanhamon. Egy fáraó élete és halála. Bp., 1967, Corvina. 2. kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, javított gerinccel, volt könyvtári példány.
15711.

800 HUF
Deák Ágnes: Nemzeti egyenjogúsítás. Kormányzati nemzetiségpolitika Magyarországon. 1849-1860. Bp., 2000., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
15712.

Deák Ágnes: "Nemzeti egyenjogúsítás." Kormányzati nemzetiségpolitika Magyarországon. 1849-1860. Bp., 2000., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.

3 800 HUF
10,27
11,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF