Books: History

Number of items: 198

Történelmünk a Kárpát-medencében. (1926-1956-2006.) Szerk.: Kovács Kiss Gyöngy. Kolozsvár, 2006,Komp-Press. Kiadói papírkötés.
15750.

1 600 HUF
2006 Székelyföld X. évf. 10. sz. 2006. október: 1956, Erdély
15751.

1 400 HUF
Jajesnica Róbert: A meggyalázott város. Bp., 2006., Cédrus Művészeti Alapítvány - Napkút Kiadó. Gazdag 1956-os fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15752.

1 400 HUF
Él magyar, áll Buda még! Történeti muzeológiai tanulmányok. Szerk.: Zombori István. Bp., 2001., Magyar Múzeumi Történész Társulat. Kiadói papírkötés.
15753.

"Él magyar, áll Buda még!" Történeti muzeológiai tanulmányok. Szerk.: Zombori István. Bp., 2001., Magyar Múzeumi Történész Társulat. Kiadói papírkötés.

1 000 HUF
Rákosi Sándor: Az MKP és az MDP szervezeti felépítése 1944-1956. Bp., 1964. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
15754.

1 200 HUF
1956 A befejezetlen forradalom. Tanulmányok. Szerk.: Saáry Éva. Zürich, 1982., Svájci Magyar Irodalmi és Képzőművészeti Kör. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
15755.

1 200 HUF
Galambos Levente: Menekülésem naplója 1956-57-ből. Feketeerdő, 2012., Mosonvármegye. Kiadói papírkötés.
15756.

1 000 HUF
Az igazság a Nagy Imre ügyben. Szerk.: Kenedi János. Századvég Füzetek 2. Bp., 1989, Századvég - Nyilvánosság Klub. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a borító egyik sarkán gyűrődésnyommal.
15757.

1 000 HUF
Dr. Novy Ferenc: A magyar nemzet története. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Újrakötött félvászon kötés, sérült, széteső állapotban.
15758.

1 200 HUF
Gömöri Endre: A nagy fordulat. Az Országos Béketanács Külpolitikai füzetei 44. sz. Bp., 1955, Országos Béketanács, 47 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15759.

1 200 HUF
15760.

5 000 HUF
15761.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF