Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 57

Lengyelország ~1980. Szent Maximilian Kolbe ferences szerzetes kétoldalas Br emlékérme T:2 patina Poland ~1980. O. Maksymilian Maria Kolbe two-sided Br commemorative medallion C:XF patina
32360.

Lengyelország ~1980. "Szent Maximilian Kolbe" ferences szerzetes kétoldalas Br emlékérme T:2 patina Poland ~1980. "O. Maksymilian Maria Kolbe" two-sided Br commemorative medallion C:XF patina

1 600 HUF
Lengyelország 1983. A bécsi török ostrom 300. évfordulója jelzett Ag emlékérem, előlapján Sobieski János király, hátlapján Mária a gyermek Jézussal. Szign.:Ewa Olszewska-Borys. Eredeti tokjában (42,67g/0,916/45mm) T:1- kis patina Poland 1983. 300th Anniversary of the turkish siege of Vienna marked Ag commemorative medallion, King John Sobieski on the obverse, on the reverse Mary with the child Jesus. Sign.:Ewa Olszewska-Borys. In its original case (42,67g/0,916/45mm) C:AU small patina
32361.

Lengyelország 1983. "A bécsi török ostrom 300. évfordulója" jelzett Ag emlékérem, előlapján Sobieski János király, hátlapján Mária a gyermek Jézussal. Szign.:Ewa Olszewska-Borys. Eredeti tokjában (42,67g/0,916/45mm) T:1- kis patina Poland 1983. "300th Anniversary of the turkish siege of Vienna" marked Ag commemorative medallion, King John Sobieski on the obverse, on the reverse Mary with the child Jesus. Sign.:Ewa Olszewska-Borys. In its original case (42,67g/0,916/45mm) C:AU small patina

11 000 HUF
29,73
32,35
32362.

800 HUF
Lengyelország 1985. Varsói Építőipari Cég kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:2 Poland 1985. Warsaw Construction Company two-sided Br medallion (70mm) C:XF
32363.

Lengyelország 1985. "Varsói Építőipari Cég" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:2 Poland 1985. "Warsaw Construction Company" two-sided Br medallion (70mm) C:XF

500 HUF
1,35
1,47
Monaco DN A monte-carlói casino / Monte-Carloi Tengeri Fürdőző Társaság (Société des Bains de Mer Monte-Carlo) aranyozott, jelzett Br emlékplakett (64mm) T:1- patina, ph Monaco ND The Monte Carlo Casino / Monte-Carlo Sea Bathing Society (Société des Bains de Mer Monte-Carlo) gilt, marked Br commemorative medallion (64mm) C:AU patina, edge error
32364.

Monaco DN "A monte-carlói casino / Monte-Carloi Tengeri Fürdőző Társaság (Société des Bains de Mer Monte-Carlo) aranyozott, jelzett Br emlékplakett (64mm) T:1- patina, ph Monaco ND "The Monte Carlo Casino / Monte-Carlo Sea Bathing Society (Société des Bains de Mer Monte-Carlo) gilt, marked Br commemorative medallion (64mm) C:AU patina, edge error

1 000 HUF
Nagy-Britannia 1985. A Yeoman Őrség alapításának 500. évfordulója kétoldalas Cu-Ni emlékérem kissé sérült díszlapon T:BU United Kingdom 1985. 500th anniversary of the Yeoman Warders two-sided Cu-Ni medallion on a little damaged cardboard C:BU
32365.

Nagy-Britannia 1985. "A Yeoman Őrség alapításának 500. évfordulója" kétoldalas Cu-Ni emlékérem kissé sérült díszlapon T:BU United Kingdom 1985. "500th anniversary of the Yeoman Warders" two-sided Cu-Ni medallion on a little damaged cardboard C:BU

1 000 HUF
Nagy-Britannia DN Arundel kastély kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (38mm) T:PP United Kingdom ND Arundel Castle two-sided Br medallion in original plastic case (38mm) C:PP
32366.

Nagy-Britannia DN "Arundel kastély" kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (38mm) T:PP United Kingdom ND "Arundel Castle" two-sided Br medallion in original plastic case (38mm) C:PP

1 000 HUF
Nagy-Britannia DN Nelson admirális, a Trafalgari győztes peremen jelzett és számozott Ag emlékérem. Szign: Nathan (38,12g/0.925/44mm) T:PP kis patina Great Britain ND Admiral Nelson, Victor of Trafalgar Ag commemorative medallion hallmarked and numbered on the edge. Sign.: Nathan (38,12g/0.925/44mm) C:PP small patina
32367.

Nagy-Britannia DN "Nelson admirális, a Trafalgari győztes" peremen jelzett és számozott Ag emlékérem. Szign: Nathan (38,12g/0.925/44mm) T:PP kis patina Great Britain ND "Admiral Nelson, Victor of Trafalgar" Ag commemorative medallion hallmarked and numbered on the edge. Sign.: Nathan (38,12g/0.925/44mm) C:PP small patina

12 000 HUF
32,43
35,29
Németország / Weimar Köztársaság 1925. Uerdingen - 925-1925 - A rajnavidéki ezredéves ünnepség egyoldalas, bronz emlékplakett (57x38mm) T:1-,2 Germany / Weimar Republic 1925. STADT UERDINGEN A. RHEIN - 925-1925 JAHRTAUSENDFEIER DER RHEINLANDE one-sided bronze commemorative plaque (57x38mm) C:AU,XF
32368.

Németország / Weimar Köztársaság 1925. "Uerdingen - 925-1925 - A rajnavidéki ezredéves ünnepség" egyoldalas, bronz emlékplakett (57x38mm) T:1-,2 Germany / Weimar Republic 1925. "STADT UERDINGEN A. RHEIN - 925-1925 JAHRTAUSENDFEIER DER RHEINLANDE" one-sided bronze commemorative plaque (57x38mm) C:AU,XF

6 000 HUF
Német Szövetségi Köztársaság 1971. Gottfried von Herrder-Preis / Hamburg kétoldalas emlékérem eredeti dísztokban (90mm) T:1- Federal Republic Germany 1971. Gottfried von Herrder-Preis / Hamburg double-sided, cast bronze commemorative medallion in original case (90mm) C:AU
32369.

Német Szövetségi Köztársaság 1971. "Gottfried von Herrder-Preis / Hamburg" kétoldalas emlékérem eredeti dísztokban (90mm) T:1- Federal Republic Germany 1971. "Gottfried von Herrder-Preis / Hamburg" double-sided, cast bronze commemorative medallion in original case (90mm) C:AU

8 000 HUF
NDK 1983. 20M Cu-Ni Marx forgalmi emlékérme (32mm) + DN A potsdami megállapodás történelmi emlékműve / Cecilienhof meisseni porcelán emlékérem (63mm) + Franciaország DN Vénissieux Cu-Al-Ni turisztikai emlékérem (30mm) T:2 patina, a porcelán pereme több helyen letört GDR 1983. 20 Mark Cu-Ni Marx circulating commemorative coin (32mm) + DN Historical monument to the Potsdam Agreement / Cecilienhof porcelain meissen commemorative coin (63mm) + France DN Ville de Venissieux tourist souvenir coin (30mm) C:XF patina, the edge of the porcelain is broken in several places
32370.

NDK 1983. 20M Cu-Ni "Marx" forgalmi emlékérme (32mm) + DN "A potsdami megállapodás történelmi emlékműve / Cecilienhof" meisseni porcelán emlékérem (63mm) + Franciaország DN "Vénissieux" Cu-Al-Ni turisztikai emlékérem (30mm) T:2 patina, a porcelán pereme több helyen letört GDR 1983. 20 Mark Cu-Ni "Marx" circulating commemorative coin (32mm) + DN "Historical monument to the Potsdam Agreement / Cecilienhof" porcelain meissen commemorative coin (63mm) + France DN "Ville de Venissieux" tourist souvenir coin (30mm) C:XF patina, the edge of the porcelain is broken in several places

1 200 HUF
NDK 1984. BFC Dynamo / Az NDK futballbajnoka kétoldalas fém emlékérem T:1- patina GDR 1984. BFC Dynamo / The football champion of the GDR (Fußballmeister der DDR) two-sided metal commemorative coin C:AU patina
32371.

NDK 1984. "BFC Dynamo / Az NDK futballbajnoka" kétoldalas fém emlékérem T:1- patina GDR 1984. "BFC Dynamo / The football champion of the GDR (Fußballmeister der DDR)" two-sided metal commemorative coin C:AU patina

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF