Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 57

Németország 1988. Geislingeni Hazatérők Egyesülete kétoldalas, ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:2 Germany 1988. 40 Jahre - Verband der Heimkehrer Geislingen/Stg. 1948/1988 two-sided, silver plated medallion (50mm) C:XF
32372.

Németország 1988. "Geislingeni Hazatérők Egyesülete" kétoldalas, ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:2 Germany 1988. "40 Jahre - Verband der Heimkehrer Geislingen/Stg. 1948/1988" two-sided, silver plated medallion (50mm) C:XF

2 800 HUF
7,57
8,24
Németország 1992. ECU - Egység, szabadság, igazság fém emlékérem T:1- (PP) Germany 1992. ECU - Einigkeit, Recht, Freiheit metal commemorative Ag medallion C:AU (PP)
32373.

Németország 1992. "ECU - Egység, szabadság, igazság" fém emlékérem T:1- (PP) Germany 1992. "ECU - Einigkeit, Recht, Freiheit" metal commemorative Ag medallion C:AU (PP)

1 200 HUF
32374.

15 000 HUF
40,54
44,12
Olaszország / Trieszt 1938. Az Adriai Biztosító Társulat 100 éves jubileumára kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Mistruzzi / Pagani (56mm) T:1- patina, ph Italy / Triest 1938. 100th Anniversary of the Adriatic Insurance Company two-sided Br commemorative medallion. Sign:Mistruzzi / Pagani (57mm) C:AU patina, edge error
32375.

Olaszország / Trieszt 1938. "Az Adriai Biztosító Társulat 100 éves jubileumára" kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Mistruzzi / Pagani (56mm) T:1- patina, ph Italy / Triest 1938. "100th Anniversary of the Adriatic Insurance Company" two-sided Br commemorative medallion. Sign:Mistruzzi / Pagani (57mm) C:AU patina, edge error

5 000 HUF
Olaszország DN Raffaello Sanzio / Enciclopedia Numismatica Internazionale kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (25,02g/0.925/40mm) T:1 (eredetileg PP) Italy ND Raffaello Sanzio / Enciclopedia Numismatica Internazionale double sided, hallmarked Ag commemorative medallion (25,02g/0.925/40mm) C:UNC (originally PP)
32376.

Olaszország DN "Raffaello Sanzio / Enciclopedia Numismatica Internazionale" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (25,02g/0.925/40mm) T:1 (eredetileg PP) Italy ND "Raffaello Sanzio / Enciclopedia Numismatica Internazionale" double sided, hallmarked Ag commemorative medallion (25,02g/0.925/40mm) C:UNC (originally PP)

7 500 HUF
20,27
22,06
Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A Ferenc József koronázása Budán Ag zseton. Franciscus Iosephus I.D.G. Austriae Imperator / Virtuti Confido -Coronatus Rex Hungariae Budae MDCCCLXVII (3,28g/20mm) T:1-,2 patina, ü. Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A Coronation of Franz Joseph in Buda Ag jeton Franciscus Iosephus I.D.G. Austriae Imperator / Virtuti Confido -Coronatus Rex Hungariae Budae MDCCCLXVII (3,28g/20mm) C:AU,XF patina, ding
32377.

Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A "Ferenc József koronázása Budán" Ag zseton. "Franciscus Iosephus I.D.G. Austriae Imperator / Virtuti Confido -Coronatus Rex Hungariae Budae MDCCCLXVII" (3,28g/20mm) T:1-,2 patina, ü. Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A "Coronation of Franz Joseph in Buda" Ag jeton "Franciscus Iosephus I.D.G. Austriae Imperator / Virtuti Confido -Coronatus Rex Hungariae Budae MDCCCLXVII" (3,28g/20mm) C:AU,XF patina, ding

12 000 HUF
32,43
35,29
13
32378.

20 000 HUF
54,05
58,82
Szlovákia DN Körmöcbányai Múzeum ezüstözött fém múzeumi zseton (27mm) T:2 kis patina Slovakia ND Museum of Kremnica silver plated metal token (27mm) C:XF small patina
32379.

Szlovákia DN "Körmöcbányai Múzeum" ezüstözött fém múzeumi zseton (27mm) T:2 kis patina Slovakia ND "Museum of Kremnica" silver plated metal token (27mm) C:XF small patina

800 HUF
Szlovákia DN Milan Rastislav Stefánik politikust/diplomatát ábrázoló egyoldalas Br emlékplakett (100x70mm) T:2 patina, ph Slovakia ND One-sided Br commemorative plaque depicting politician / diplomat Milan Rastislav Stefánik (100x70mm) C:XF patina, edge error
32380.

2 000 HUF
Szlovákia DN Pozsony (Bratislava) kétoldalas ezüstözött fém plakett (70mm) T:1- ph Slovakia ND Bratislava two-sided, silver-plated metal plaque (70mm) C:AU edge error
32381.

Szlovákia DN "Pozsony (Bratislava)" kétoldalas ezüstözött fém plakett (70mm) T:1- ph Slovakia ND "Bratislava" two-sided, silver-plated metal plaque (70mm) C:AU edge error

2 000 HUF
Szlovákia DN Skalke üdülőház Körmöcbányán egyoldalas aranyozott Br emlékérme (60mm) T:2 kissé kopott aranyozás Slovakia ND Skalke holiday house in Kremnica one-sided, gilt Br commemorative medallion (60mm) C:XF slightly worn gilt
32382.

Szlovákia DN "Skalke üdülőház Körmöcbányán" egyoldalas aranyozott Br emlékérme (60mm) T:2 kissé kopott aranyozás Slovakia ND "Skalke holiday house in Kremnica" one-sided, gilt Br commemorative medallion (60mm) C:XF slightly worn gilt

1 600 HUF
Szovjetunió 1971. Szergej Timofejevics Konyenkov / 1874-1971 Br emlékérem. Szign.: Levtskaya (65mm) T:1- Soviet Union 1971. Sergey Timofeyevich Konenkov / 1874-1971 Br medallion. Sign.: Levtskaya (65mm) C:AU
32383.

Szovjetunió 1971. "Szergej Timofejevics Konyenkov / 1874-1971" Br emlékérem. Szign.: "Levtskaya" (65mm) T:1- Soviet Union 1971. "Sergey Timofeyevich Konenkov / 1874-1971" Br medallion. Sign.: "Levtskaya" (65mm) C:AU

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF