Books: History Number of items: 226
2639813
15680
418
Books: History
Other collectibles
Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. Bp., 1925, Enciklopédia. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés, A gerinc szakadozott, kissé laza kötés.
2 400 HUF
2632669
15681
418
Books: History
Other collectibles
Tolnainé Kassai Margit: Óvoda az óvóhelyen. Feljegyzések a Sztehlo-gyermekmentésről. Tények és Tanúk. Bp., 2020., Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2 400 HUF
2634523
15682
418
Books: History
Other collectibles
Strabón: Geógraphika. Bp., 1977, Gondolat. 15 színes térképpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
4 000 HUF
2571241
15683
418
Books: History
Other collectibles
Kossuth Lajos iratai összevont népies kiadásban. Szerk.: Helfy Ignácz. Bp., 1885., Athenaeum, 1 (Címkép, Kossuth Lajos arcképe) t+724 p.+20 (fekete-fehér képtáblák) t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címfelirattal, laza címlappal.
1 000 HUF
2477451
15684
418
Books: History
Other collectibles
Hárs Gábor: Egy túlélő naplója I-II. Bp., 2018, Szerzői. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésekben. A szerző kettős dedikációjával.
2 400 HUF
2636363
15685
418
3400
Books: History
Other collectibles
Pótó János: Az emlékeztetés helyei. Emlékművek és politika. A szerző által által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek dedikált! Bp., 2003, Osiris. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
3 400 HUF
2560399
15686
418
3200
Books: History
Other collectibles
II. világháborúval kapcsolatos könyvek: Fehér Lajos: Harcunk Budapestért Bp., 1945. Szikra, Darvas József? Város az ingoványon, Bp., 1949. Szikra, Kivel mi történt. Riportlexikon a sorsforduló szereplőiről és vértanuiról. Sérült lapokkal., Tóth Sándor: A szövjet hadsereg felszabadító hadműveletei hazánkban. Bp., 1955. Szikra. Kiadói papírkötés. Nagyrészt jó állapotban
3 200 HUF
2617382
15687
418
Books: History
Other collectibles
Eric R. Wolf: Európa és a történelem nélküli népek. Ford.: Makai György. Bp., 1995., Akadémiai Kiadó-Osiris-Századvég. Kiadói kartonált papírkötés.
3 000 HUF
2576677
15688
418
Books: History
Other collectibles
Kürenberg, Joachim von: Mire a falevelek lehullanak. II. Vilmos császár élete és kora. Bp., 1943, Pharos. Korabeli vászonkötésben, jó állapotban
2 600 HUF
2602588
15689
418
Books: History
Other collectibles
Izsák Lajos-Pölöskei Ferenc-Romsics Ignác- Urbán Aladár: Magyar miniszterelnökök. 1848-2002. Bp., 2002., Kossuth. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső szennylap hiányzik.
3 000 HUF
2557415
15690
418
Books: History
Other collectibles
Marija Makarovic: Slovenska ljudska nosa. Ljubljani, 1971,Zalozba Centralnega zavoda za napredek gospodinjstva. Szlovén nyelven. Mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, javított papír védőborítóban.
1 000 HUF
2641382
15691
418
Books: History
Other collectibles
Acsády Ignác: A Rákócziak kora. Magyarország története I. Lipót és I. József korában. ˛[Magyar Nemzet Története sorozat 7. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp., 1898, Athenaeum], 684 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035