Books: History

Number of items: 226

Veress Endre: Carillo Alfonz jezsuita-atya levelezése és iratai (1591-1618). Magyar Történelmi Emlékek - Monumenta Hungariae Historica. Első osztály: Okmánytárak. 41. köt. Bp., 1943, Magyar Tudományos Akadémia, LXIII+487+(1) p. Átkötött félvászon-kötés.
15656.

3 600 HUF
9,73
10,59
15657.

3 600 HUF
9,73
10,59
Berényi Zsuzsanna Ágnes: Budapest és a szabadkőművesség. hn., 2005., Szerzői. Kiadói papírkötés,
15658.

5 000 HUF
15659.

3 200 HUF
8,65
9,41
15660.

3 600 HUF
9,73
10,59
1848-1849. évi iratok a nemzetiségi megbékélésről. Ortutay Gyula. [Bp.], 1949. Magyar-Román Társaság - Magyar-Jugoszláv Társaság, (Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt.), XVI+218 p.+6 t. Átkötött modern félbőr-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
15661.

3 600 HUF
9,73
10,59
Lukács György: Trianon után I. köt. Beszédek nemzetközi kongresszusokon és konferenciákon. Bp., 1927, Pantheon, 212 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, Országos Kaszinó Könyvtárából ex libris-szel, intézményi bélyegzőkkel.
15662.

Lukács György: Trianon után I. köt. Beszédek nemzetközi kongresszusokon és konferenciákon. Bp., 1927, Pantheon, 212 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, 'Országos Kaszinó Könyvtárából' ex libris-szel, intézményi bélyegzőkkel.

2 400 HUF
15663.

3 000 HUF
Flesch István: Örmények, törökök, kurdok. Az 1915-ös örmény katasztrófa és a mai Törökország. Bp., 2013., Corvina. Kiadói papírkötés
15664.

3 000 HUF
Petrányi Ferenc: Az inkvizíció. Mi a valóság a sok hazugság között? Kalocsa, 1908, Jurcsó Antal, 131+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült, javított.
15665.

2 800 HUF
7,57
8,24
Boisson, Jean: A rózsaszín háromszög. A homoszexuálisok deportálása (1933-1945). Ford.: Tótfalusi Ágnes. Bp., 1991, Európa. Kiadói papírkötés.
15666.

2 800 HUF
7,57
8,24
Kozma Huba: Pongrátz Ödön. Pongrátz Ödön (1922-2009) 1956-os forradalmár, szabadságharcos által dedikált! Kiskunmajsa, 2006, 56-os Történelmi Alapítvány. 143p. Kiadói kartonált papírkötés.
15667.

3 400 HUF
9,19
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF