Books: History

Number of items: 226

Magyarországi Symbolikus Nagypáholy Szertartáskönyv 1912. hn., én., nyn. Az 1912-es kiadás modern reprint kiadása. Kiadói papírkötés.
15620.

1 800 HUF
Sáry Gyula: Szabadkőművesség avagy a király művészet. Bp., 2004., Dénes Natur Műhely. Kiadói papírkötés.
15621.

1 400 HUF
L. Nagy Zsuzsa: Szabadkőművesek. Bp.,1988., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
15622.

1 000 HUF
Hitler, Adolf: Harcom (Mein Kampf). Isle of Man, 1996, Interseas Editions, 367 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a borító hátoldalán sarokhiánnyal.
15623.

6 000 HUF
1903 Jósa András (1834-1918) Nyílt levél Görömbey Péter barátomhoz, 24 p. hn., nyn. Papírkötés. Ritka! Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus jegyzeteivel számos papírlapon.
15624.

4 000 HUF
Kiss Mihály: Történelmi gyöngyök. Gyűjté s betűrendes sorba raká - - unitárius esperes és árkosi pap. Kolozsvártt, 1863, Stein János,(Ev. Ref. Főtanoda-ny.),542+2 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az elülső táblán hosszanti törésnyommal, foltos lapokkal.
15625.

3 000 HUF
1943 U.-vitamin. Úttörők és vezetők számára. Összeáll.: Kertész László. Munkásifjú Könyvtár 5. sz. hn., 1943., KIOE Sokszorosító Alap, 60 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón és az utolsó lapon kis hiánnyal.
15626.

3 000 HUF
Balanyi György: A magyar nemzet története. A Szent Imre jubileum alkalmából. Bp., 1930, Szent István-Társulat, 80+(1) p. + 2 t. (kihajtható térkép). Kiadói papírkötés, sérült, javított.
15627.

1 800 HUF
Charles Gati: Füstbe ment tömb. A szerző, Charles Gati (1934-) által által Baczoni Gábor történész részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1991., Századvég-Atlanti Kiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
15628.

3 000 HUF
Paksy Zoltán: Istóczy Győző és a magyar antiszemita mozgalom. (1875-1892.) Bp., 2018.,LHarmattan. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15629.

Paksy Zoltán: Istóczy Győző és a magyar antiszemita mozgalom. (1875-1892.) Bp., 2018.,L'Harmattan. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

5 000 HUF
Acsády Ignácz: Széchy Mária. 1610-1679. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. (I. évf. 3. köt.) Bp., 1885., Méhner Vilmos, (Franklin-ny.), 4+268 p. + 10 (képtáblák, közte két színes, egy két oldalas színes, egy kihajtható. Két hasonmás, amiből egy kihajtható) t. Javított egészvászon kötésben
15630.

3 600 HUF
9,73
10,59
Nagy Imre: A magyar nép védelmében! H.n.,1957, Forradalmi Tanács. 235 p. Emigráns kiadás. Félvászon papírborítóban, foltos. Több lapon tollas jelölésekkel.
15631.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF