Books: History Number of items: 226
2634585
15705
418
Books: History
Other collectibles
Walter Böttger: Kultur im Alten China. Leipzig-Jena-Berlin,1977,Urania. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
2634578
15706
418
Books: History
Other collectibles
Kovács Éva, Lovag Zsuzsa: A magyar koronázási jelvények. Bp., 1980, Corvina. Egészoldalas, színes fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott, kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban.
2 000 HUF
2634581
15707
418
Books: History
Other collectibles
Klinghammer István - Papp-Váry Árpád: Földünk tükre a térkép. Bp., 1983., Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
2632716
15708
418
Books: History
Other collectibles
Miskolczy Ambrus: A Vasgárda. (1927-1937.) Antiszemitizmus, mitológia, vallás. I. köt. Bp., 2015., Gondolat. Kiadói papírkötés
2 400 HUF
2632638
15710
418
Books: History
Other collectibles
Fleisz János: Az erdélyi magyar sajtó története 1940-1944. Pécs,2016,Pannónia Könyvek. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
2635953
15711
418
Books: History
Other collectibles
Rézler Gyula: A magyar nagyipari munkásság kialakulása 1867-1914. Bp., 1938, Rekord. 209 p. Kiadói illusztrált papírborítékban, szakadozott, foltos. Intézményi pecséttel.
2 000 HUF
2635905
15712
418
Books: History
Other collectibles
Böröndi Lajos, Deák Ernő (szerk.): A felszívódás veszélye, a fennmaradás esélyei - Magyar szórványok Európában, Amerikában, Ausztráliában. Felsőpulyai "Kufstein" X. Tanácskozás Oberpullendorf/Felsőpulya 2008. szeptember 6-7-én. Bécs, 2009, Sodalitas. 292 p. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
2632009
15713
418
Books: History
Other collectibles
Nomád népvándorlások, magyar honfoglalás. Szerkesztette: Felföldi Szabolcs, Sinkovics Balázs. Bp., Balassi Könyvkiadó, 2001. Kiadói papírkötésben.
2 400 HUF
2614506
15714
418
Books: History
Other collectibles
1 600 HUF
2633047
15715
418
Books: History
Other collectibles
László Gyula: Őstörténetünk legkorábbi szakaszai. A finnugor őstörténet régészeti emlékei a Szovjetföldön. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
2635912
15716
418
Books: History
Other collectibles
Böröndi Lajos, Deák Ernő (szerk.): 1956 utóélete Ausztriában - Európában. A meneküléstől az integrációig. "Kufstein" IX. Tanácskozás Felsőpulyán 2006. szeptember 9-10-én. Bécs, 2009, Sodalitas. 265 p. Kiadói papírkötés, néhány ceruzás jelöléssel, jegyzettel.
2 000 HUF
2601910
15717
418
Books: History
Other collectibles
Csukássi József: Bismark. Élet és jellemrajz. Történelmi Könyvtár 20. füzet. Bp., 1876., Franklin, 111 p. Átkötött kopott félbőr-kötésben, a címlapon bejegyzésekkel és pecséttel.
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035