Books: History Number of items: 226
2635405
15802
418
Books: History
Other collectibles
Rédey Sarolta Dóra (szerk.): Kisfogház Emlékhely. H.n., 2002, Igazságügyi Minisztérium-Magyar Politikai Foglyok Szövetsége. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt 1956-os fotókkal illusztrált. Műbőrkötés.
1 200 HUF
2627560
15803
418
Books: History
Other collectibles
Vikingek és elődeik. Kiállítási katalógus. Bp., 1980., Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés. Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
1 400 HUF
2633638
15804
418
Books: History
Other collectibles
Schmidt Mária: A titkosszolgálatok kulisszái mögött. Hitek, ideológiák és hírszerzők a XX. században. Bp., 2005., XX. Század Intézet. Kiadói kartonált papírkötésben.
1 200 HUF
1966193
15805
418
Books: History
Other collectibles
2 000 HUF
2374337
15806
418
Books: History
Other collectibles
Raffay Ernő: Trianon titkai, avagy hogyan bántak el országunkkal. Bp., 1990, Tornado Damenija. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 2563986
16500
418
4800
Books: History
Other collectibles
4 800 HUF
2506998
16501
418
Books: History
Other collectibles
Kubinyi Ferenc: Fekete Lexikon. I. 1945-1946. Miskolc, 1994, Malomfalvi. Kiadói papírkötésben.
1 000 HUF
2507057
16502
418
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
2507072
16503
418
Books: History
Other collectibles
Szemjon Reznyik: Oroszország fasizálódása. Antiszemitizmus a posztszovjet korszakban. Ford.: Csontos Lea Szilvia. Debrecen,é.n.,Hajja & Fia. Kiadói kartonált papírkötés.
1 400 HUF
2507103
16504
418
Books: History
Other collectibles
Sinclair Hood: A minószi Kréta. Bp., 1983, Gondolat. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2446338
16505
418
Books: History
Other collectibles
Castiglione László: Pompeji. Bp.,1973, Corvina. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. A papírborító hiányzik.
2443527
16507
418
4800
Books: History
Other collectibles
Christopher Hibbert: A Medici-ház tündöklése és bukása. Bánki Vera fordítása. Bp, 1993, Holnap Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035