Books: Architecture, Art

Number of items: 244

1930 Magyar Iparművészet. XXXIII. évf. 1930. 10. sz. Szerk.: Szablya-Frischauf Ferenc. Bp., O. M. Iparművészeti Társulat, 1 p.+1 t+217-263+1 p. Benne Rosner Károly: A magyar fametszet két évtizede c. írásával. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Közte, Conrad Gyula, Haranghy Jenő, Gara Arnold, Divéky József, Fáy Dezső, Kozma Lajos, Vértes Marcel, Végh Gusztáv, Csabai Ékes Lajos, Kaesz Gyula, Kolozsvári Sándor, Molnár C. Pál, Gáborjáni Szabó Kálmán, Dallos Hanna, Jaschik Álmos és mások illusztrációival. Papírkötésben, a borító sérült, az elülső borító leszakadt.
16663.

3 000 HUF
Hanspeter Landolt-Theodor Seeger: Schweizer Barockkirchen. Frauenfeld,1948,Huber. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban, néhány lapon sérülésnyommal.
16664.

2 800 HUF
7,57
8,24
16665.

2 000 HUF
Szász János - Szigetvári János: Népi építészetünk nyomában. Bp., 1976, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
16666.

2 000 HUF
16667.

1 600 HUF
Jajczay János, Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben. Bp., (1942), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 255 p.+CXXVIII t. (fekete-fehér képtáblák). Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
16668.

2 200 HUF
5,95
6,47
Román József: Bálint Endre. Bp., 1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16669.

2 400 HUF
16670.

1 600 HUF
Matthew Wells / Hugh Pearman: 30 Brücken. München, 2002. Egészvászon kötés, papír védőborítóval
16671.

2 000 HUF
16672.

1 400 HUF
Hangya András (1912-1988): Crtezi, skice. Újvidék, 1960, Forum. Délszláv nyelvű bevezetővel, Hangya András műveinek reprodukcióival.
16673.

1 800 HUF
Jean Fautrier (Műcsarnok, Budapest 15 octobre - 10 novembre 1996). Párizs, 1996, k.n.. 157p. Francia és magyar nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel, Jean Fautrier műveinek reprodukcióival nagyon gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés. + Egy újságcikk a 168 óra folyóiratból, interjú Beke Lászlóval és Petrányi Zsolttal a kiállítás kapcsán.
16674.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF