Books: Architecture, Art

Number of items: 244

Pereházy Károly: Művészi kovácsoltvas munkák. Bp., 1984, Képzőművészeti Kiadó. Kaidói vászonkötés, papír borító, jó állapotban. Rekont Bt. Ismeretlen dedikációval.
16651.

3 000 HUF
Leonardo. Művészet és tudomány. Főszerk.: Pescio, Caludio. Bp., 2005, Allprint. Papírkötésben, jó állapotban.
16652.

3 600 HUF
9,73
10,59
Korniss Péter - Szabó Péter: Országház - Parlament. Sisa József szövegével. Bp. Corvina. 2007. Kiadói vászon kötésben és papír borítóval. Limitált kiadás. DVD-vel.
16653.

3 000 HUF
16654.

3 000 HUF
Kozák Gyula: A szabadság kicsiny szigete. Művészsorsok a 20. században. Bálint Endre, Jakovits József, Vajda Júlia. Bp.,2015.,Balassi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16655.

3 000 HUF
S. Nagy Katalin: Farkas István. Bp., 1994, Arthis. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, átlátszó védőborítóban.
16656.

3 000 HUF
Ameline, Jean-Paul: Victor Vasarely. De de loeuvre peint á loeuvre architecturé. Paris, 2013, Hermann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16657.

Ameline, Jean-Paul: Victor Vasarely. De de l'oeuvre peint á l'oeuvre architecturé. Paris, 2013, Hermann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

3 600 HUF
9,73
10,59
Csenkey Éva: Zsolnay szecessziós kerámiák. Bp., 1992., Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
16658.

3 600 HUF
9,73
10,59
Szegő György: Teremtés és átváltozás. Budapest szecessziós építészete a századfordulón. Bp,[1996], HG & Társa Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.
16659.

3 200 HUF
8,65
9,41
Hann Ferenc: Péreli Zsuzsa, 1992, Berta Kiadó,Szelényi Károly felvételeivel és Frank János írásával, Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt papír védőborítóban
16660.

3 000 HUF
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Gerevich Tibor előszavával. Magyarország művészeti emlékei IV. köt. Bp.,1939, Műemlékek Országos Bizottsága - Kir. M. Egyetemi Nyomda, 404+1 p. +1(kihajtható térképvázlat) t.+11 (kép mellékletek) t.. Kiadói egészvászon kötésben, gerincénél kopott
16661.

3 000 HUF
3 db könyv - Németh Lajos: Kondor. Bp., 1976, Corvina. + Szabadi Judit: Gulácsy. Bp., 1969, Corvina. + Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1980, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
16662.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF