Books: Architecture, Art

Number of items: 244

Vegyes művészeti katalógus tétel, kb. 20 db, közte borsodi és miskolci kötődésűekkel is.
16615.

5 000 HUF
16616.

5 000 HUF
Szebeni András - Sóvári Zsuzsa: Hölgyeim és uraim. Szebeni András fotóival és aktfotóival, Sóvári Zsuzsa és Esterházy Péter (Egy nő.) szövegével. hn., 1999., Profi Press Agency. Kiadói papír kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.  A fotós, Szebeni András (1946-2020) által DEDIKÁLT példány.
16617.

3 800 HUF
10,27
11,18
Spoerri, Daniel: Anekdotamania. Ford.: Ligetfalvi Gergely. Bp., 2010, Kijárat, 350 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16618.

3 200 HUF
8,65
9,41
In memoriam Hencze Tamás. Szerk.: Gajda Éva, Kerekes Dóra, Nagy Zsófia Nóra. Bp., 2021. Bodó Galéria. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
16619.

4 000 HUF
16620.

4 000 HUF
16621.

3 200 HUF
8,65
9,41
Baktay Ervin: India művészete. A történelem és a művelődés keretében az őskortól a XX. századig. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, fakó gerinccel. Megjelent 4145 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
16622.

5 000 HUF
Kaindl, Kurt: Wurzmühle. Industriearchäologie aus dem oberen Waldviertel. Fotodokumentation. Mit Texten von Harald Waitzbauer und Walter Pongratz. Salzburg, 1988, Edition Galerie Fotohof. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kurt Kaindl (1954- ) fotóművész, a kötet szerzője által DEDIKÁLT példány.
16623.

4 000 HUF
Vlagyimir Majakovszkij: Erről. Fordította, az utószót és a jegyzeteket írta: Szilágyi Ákos. Az illusztrációk Rodcsenko fotómontázsai. Bp.,1984, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kis szakadással. Számozott (1500/463.) példány.
16624.

4 200 HUF
11,35
12,35
16625.

6 000 HUF
Andai Pál: A mérnöki alkotás története. A mélyépítés 5000 éve. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés,
16626.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF