Books: Architecture, Art

Number of items: 244

Hevesy Iván: A fényképezés művészete. Bp., é. n., Hafa. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16639.

1 000 HUF
Balassa M. Iván: A parasztház évszázadai. A magyar lakóház középkori fejlődésének vázlata. Békéscsaba, 1985, Békés Megyei Tanács VB. Kiadói egészvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban
16640.

1 800 HUF
Nemzeti Képzőművészeti Kiállítás Képes Tárgymutatója. Budapest, 1933, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Fekete-fehér képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Berény Róbert, Bernáth Aurél, Czóbel Béla, Egry József, Márffy Ödön, Molnár C. Pál, Patkó Károly, Szőnyi István, Vaszary János, Vilt Tibor műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírborító. kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, egy oldalon tollas jegyzettel.
16641.

2 000 HUF
Az 1922. évi Őszi Tárlat és Knopp Imre, Bory Jenő, Basch Árpád gyűjteményes kiállításainak katalógusa. Bp., 1922, O. M. Képzőművészeti Társulat. 39 p. Kiadói papírkötés, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festő, műkritikus ceruzás jegyzeteivel, jelöléseivel.
16642.

2 400 HUF
N. Mészáros Júlia: A Radnai-gyűjtemény II. - Rajzok, grafikák. Győr, 1996, Városi Művészeti Múzeum. Megjelent 300 példányban. Fekete-fehér illusztrációkkal, többek közt Gulácsy Lajos, Egry József, Uitz Béla, Rippl-Rónai József, Márffy Ödön, Mednyánszky László műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé sérült borítóval.
16643.

2 400 HUF
Treasures from the National Museum Bangkok. An Introduction with 157 Color Photographs. Bangkok, é.n., National Museum Volunteers, 100 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16644.

2 000 HUF
Vorgotische Miniaturen die erste Jahrhunderte deutscher Malerei. Die Blauen Bücher. Leipzig, 1931. Langwiesche Verlag. Kiadói papírkötésben
16645.

2 000 HUF
Deutsche Barockplastik- Die Blauen Bücher. Leipzig, 1933. Langwiesche Verlag. Kiadói papírkötésben
16646.

2 000 HUF
Az én múzeumom. 5 db. 1967-1968, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16647.

2 000 HUF
16648.

1 200 HUF
Imago sorozat 2 db kötete: Salvador Dali: Millet Angelusának tragikus mítosza. Paranoia-kritikai értelmezés. Ford.: Kisari Miklós. + Oto Bihalji-Merin: Él-e még a művészet a tudomány korszakában? Ford.: Szaszovszky József. Bp., 1986-1988, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16649.

Imago sorozat 2 db kötete: Salvador Dali: Millet Angelusának tragikus mítosza. "Paranoia-kritikai" értelmezés. Ford.: Kisari Miklós. + Oto Bihalji-Merin: Él-e még a művészet a tudomány korszakában? Ford.: Szaszovszky József. Bp., 1986-1988, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.

1 800 HUF
16650.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF