Balassa M. Iván: A parasztház évszázadai. A magyar lakóház középkori fejlődésének vázlata. Békéscsaba, 1985, Békés Megyei Tanács VB. Kiadói egészvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban
Nemzeti Képzőművészeti Kiállítás Képes Tárgymutatója. Budapest, 1933, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Fekete-fehér képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Berény Róbert, Bernáth Aurél, Czóbel Béla, Egry József, Márffy Ödön, Molnár C. Pál, Patkó Károly, Szőnyi István, Vaszary János, Vilt Tibor műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírborító. kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, egy oldalon tollas jegyzettel.
Az 1922. évi Őszi Tárlat és Knopp Imre, Bory Jenő, Basch Árpád gyűjteményes kiállításainak katalógusa. Bp., 1922, O. M. Képzőművészeti Társulat. 39 p. Kiadói papírkötés, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festő, műkritikus ceruzás jegyzeteivel, jelöléseivel.
N. Mészáros Júlia: A Radnai-gyűjtemény II. - Rajzok, grafikák. Győr, 1996, Városi Művészeti Múzeum. Megjelent 300 példányban. Fekete-fehér illusztrációkkal, többek közt Gulácsy Lajos, Egry József, Uitz Béla, Rippl-Rónai József, Márffy Ödön, Mednyánszky László műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé sérült borítóval.
Treasures from the National Museum Bangkok. An Introduction with 157 Color Photographs. Bangkok, é.n., National Museum Volunteers, 100 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Imago sorozat 2 db kötete: Salvador Dali: Millet Angelusának tragikus mítosza. "Paranoia-kritikai" értelmezés. Ford.: Kisari Miklós. + Oto Bihalji-Merin: Él-e még a művészet a tudomány korszakában? Ford.: Szaszovszky József. Bp., 1986-1988, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Balázs Béla: A film. Bp., 1961, Gondolat. 270 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban. + Balázs Bélát ábrázoló nyomat, facsimile aláírással