Books: Architecture, Art

Number of items: 244

Berthold Daun: Veit Stoß. Künstler-Monographien LXXXI. Bielefeld-Leipzig, 1906, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói kopott, sérült papírkötés, de ezt leszámítva jó állapotban.
16735.

1 600 HUF
16736.

1 600 HUF
16737.

1 600 HUF
Catalogue of Highly Important Pictures by Old Masters, the Property of the Late Charles Butler, ESQ. Removed from 3 Connaught Place, Hyde Park, W. Which will be sold by auction by Messrs. Christie, Manson & Woods at their great rooms. 25-26. May. 1911. London, 1911, Christies, (William Cloves & Sons, 70 p.+7 (fekete-fehér képtáblák) t. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel, de belül jó állapotban, Pécsi József Budapest névbélyegzéssel.
16738.

Catalogue of Highly Important Pictures by Old Masters, the Property of the Late Charles Butler, ESQ. Removed from 3 Connaught Place, Hyde Park, W. Which will be sold by auction by Messrs. Christie, Manson & Woods at their great rooms. 25-26. May. 1911. London, 1911, Christie's, (William Cloves & Sons, 70 p.+7 (fekete-fehér képtáblák) t. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel, de belül jó állapotban, "Pécsi József Budapest" névbélyegzéssel.

1 600 HUF
Magyar székesegyházak. Szerk.: Éri István. Bp.,1989, Tájak-Korok-Múzeumok. Kiadói kartonált papírkötés.
16739.

1 000 HUF
Pinczehelyi Sándor (szerk.): Bors István. Pécs, 1998, k.n. 87 p. Bors István műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16740.

1 200 HUF
Erdélyi képzőművészeti kiállítás 1987. H.n., 1987, k.n.. 15 p. Fekete-fehér képekkel, többe közt Mohy Sándor, Kós Károly, Gy. Szabó Béla műveinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Kiadói papírborítóban. Ritka!
16741.

1 600 HUF
2 db Paulovics László (1937-) erdélyi magyar grafikus, festő, díszlettervező munkáit bemutató katalógus: Vigadó Galéria, 2018. + Lász Paulo Paulovics. IS-Barendor-Szentendre, 2000, k.n. Kiadói papírkötésben.
16742.

1 200 HUF
F. Csanak Dóra: Teleki József és a művészetek. Bp., é.n., Akadémiai. 553-584 p. Különlenyomat Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói sérült papírborítóban.
16743.

1 200 HUF
Arpad Juhas, Juhász Árpád. H.n., é.n. (1990k.), Gradski Muzej - Városi Múzeum Szabadka és Gradski Muzej Sombor. 16 p. Megjelent 300 példányban. Magyar és délszláv nyelven. Kiállítási katalógus, Juhász Árpád (1863-1914) fekete-fehér képeivel illusztrált. Kiadói papírkötésben. Ritka!
16744.

1 200 HUF
Vécsei Hunor (szerk.): Nagy Albert Retrospektív. Kolozsvár, 2021, Asociatia Quadro. Magyar, angol és román nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, Nagy Albert műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
16745.

1 400 HUF
Székely Sebestyén Györhgy (szerk.). Eureka Egyesület jótékonysági aukciója. Kolozsvár, Opera Plaza, 2009. Színes képekkel, többek közt Páll Lajos, Balla Béla, Jakobovits Miklós, Gy. Szabó Béla, Paál Albert múveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16746.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF