Books: Architecture, Art

Number of items: 244

16747.

1 000 HUF
1940 Tavaszi tárlat tárgymutatója. Budapest, 1940, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, 32 p. Kiadói papírkötés, borítón apró sérüléssel.
16748.

1 400 HUF
9
VII. Nemzeti Képzőművészeti Kiállítás katalógus 1944. 40p. Kiadói papírborító.
16749.

1 600 HUF
Kézdi-Kovács László műveinek gyűjteményes kiállítása. Bp., 1906, Könyves Kálmán Rt. 11 p. Katalógus. Kiadói papírkötés.
16750.

1 000 HUF
Tóth Sándor: Szépművészetről, kortársakról, 1965-2017. Szeged, 2018, Múzeumi Tudományért Alapítvány. 156 p. Megjelent 500 példányban. Fekete-fehér képekkel, Tóth Sándor (1933-2019) Munkácsy Mihály-díjas szobrász és éremművész műveinek illusztrációival. Kiadói papírkötés, Sümegi György művészettörténész ceruzás jelöléseivel és jegyzeteivel.
16751.

1 800 HUF
Lyka Károly: Vándorlásaim a művészet körül. Bp.,1970, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval
16752.

1 000 HUF
Szenes Fülöp és Kézdi-Kovács László műkiállítása. H.n., é.n. (1905-10 k.), Nagyvárad Nyomda- és Újságvállalat. 6 sztl o.. Katalógus. Kiadói papírborítóban, sérült, hiányos. Ritka!
16753.

1 200 HUF
2 db régi kiállítási katalógus: Az 1926. évi Téli Kiállítás tárgymutatója, keretében: Csók István, Nagy Zsigmond, Fried Pál stb. kiállítása. Bp., 1926, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. 40 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.  Jubileumi kiállítás tárgymutatója, 1934 december-1935 január. kiállításainak katalógusa. Bp., 1922, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. 47 p. Kiadói papírkötés, könyvtest elvált a kissé foltos borítótól.
16754.

1 600 HUF
Christies Modern British and Continental Paintings, Watercolours, Drawings and Sculpture. 5 November, 1992. (Művészeti árverési katalógus). London, 1992, Christies South Kensington Ltd. Számos fekete-fehér és színes képpel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
16755.

Christie's Modern British and Continental Paintings, Watercolours, Drawings and Sculpture. 5 November, 1992. (Művészeti árverési katalógus). London, 1992, Christie's South Kensington Ltd. Számos fekete-fehér és színes képpel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.

1 000 HUF
Sinkovits Péter: Gyarmathy Tihamér. Bp., 1992, Új Művészet Alapítvány. Fekete-fehér és színes képekkel, Gyarmathy Tihamér műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
16756.

1 400 HUF
Brestyánszky Ilona: A Zsolnay kerámia. A mi világunk 13. Bp., 1975, Táncsics Kiadó, 32 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón folttal, apró szakadással.
16757.

1 000 HUF
Sisa József: Alois Pichl (1782-1856) építész Magyarországon. Művészettörténeti füzetek 19. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
16758.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF