Number of items: 309
2623555
11215
417
Other collectibles
Herendi csipkebogyó mintás váza . Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. M:17 cm
2630174
11216
417
Other collectibles
Herendi csipkebogyó mintás nagy méretű porclen hamutál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 15 cm
7 000 HUF
2623413
11217
417
Other collectibles
Herendi petrezselyem mintás, leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 15 x 8 cm
2 400 HUF
2433206
11218
417
6500
Other collectibles
Herendi petrezselyem mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, jelzett, lepattanással a rózsán. d: 11, m: 10 cm
6 500 HUF
2606243
11219
417
Other collectibles
Herendi Bouquet De Saxe mintás doboz, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, 14x10x5cm
5 000 HUF
2606230
11220
417
Other collectibles
Herendi fehér mázas porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
7 000 HUF
2492967
11221
417
Other collectibles
Herendi Tertia rózsás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, sérülésekkel d: 11 cm
2 600 HUF
2623520
11222
417
36000
Other collectibles
Herendi virág mintás 5 személyes szendvicses készlet. Kézzel festett, jelzett, kopott, egyik tányér repedt. d: 20 cm, 50x17,5 cm
2623534
11223
417
Other collectibles
Herendi virágmintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. D: 11,5 cm
2623552
11224
417
26000
Other collectibles
Herendi virág mintás körmös váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. M: 19 cm
2623562
11225
417
Other collectibles
Herendi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m:14 cm
2623563
11226
417
Other collectibles
Herendi kék virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. M:15,5 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m